روش ثبت نام و کسب درآمد از آچاره

آیا به دنبال ثبت نام و کسب درآمد از آچاره هستید؟ آچاره یک اپلیکیشن خدمت‌رسانی در حوزه‌های مختلف نظافت، تعمیرات، خدمات خودرو، ورزش و تندرستی و حوزه‌های بسیار دیگری است. هر فردی که در یکی از این حوزه‌ها دارای تخصص و مهارت دانشگاهی، فنی و حرفه‌ای و یا تجربی باشد، می‌تواند در آچاره فعالیت کند. البته افرادی که فاقد تخصص هستند، در صورت تمایل می‌توانند بعد از گذراندن دوره‌های آموزشی که در آچاره برگزار می‌شود، در بخش نظافتی فعال شوند. اگر مایل به آشنایی از حوزه‌های تخصصی و خدمات آچاره هستید، می‌توانید تمامی خدمات را در بخش خدمات آچاره و یا اپلیکیشن مشاهده کنید.

در حال حاضر، آچاره در 27 شهر ایران نمایندگی دارد و متخصصان هر شهری می‌توانند سفارش‌های آن شهر را مشاهده کنند. علاوه بر آن در کلان شهرها، متخصصان می‌توانند بسته به مسافتی که با محل درخواست دارند، برای پذیرش کارها اعلام آمادگی کنند.

هر متخصصی می‌تواند در هر زمان که مایل به ادامه همکاری و فعالیت در سامانه آچاره نبود، عضویت خود را غیر فعال کند و برای انجام کارهای درخواستی اعلام آمادگی نکند.

ویژگی‌های آچاره از زبان متخصصانش

  •  بدون نیاز به سرمایه

شما نیازی به سرمایه یا محل کار ندارید. از هر کجا که باشید، می‌توانید با اپلیکیشن آچاره سفارش مشتریان را ببینید و کار دلخواه‌تان را قبول کنید.

  •  رییس خودتان باشید

شما مختارید در هر زمان که مایل بودید کار کنید. انتخاب و قبول سفارش‌ها بر اساس زمان و مکان دلخواه خودتان است.

  •  امکان رشد در کار

کیفیت حرف اول را در کار می‌زند. با افزایش کیفیت خدمات و رضایت مشتریان، اعتبار و امتیاز بیشتری خواهید داشت و همچنین حق کمیسیون شما در آچاره به مراتب کاهش می‌یابد.

  •  کسب درآمد مطمئن

آچاره با داشتن بزرگترین جامعه مشتریان در سطح کشور، در تمام طول سال (حتی روزهای تعطیل)، امکان خدمت‌رسانی و درآمدزایی را برای شما فراهم می‌کند.

کسب درآمد از آچاره

  • سفارشات مشتریان را رایگان ببینید

با عضویت در آچاره، به لیست کارهایی که مشتریان درخواست داده‌اند، دسترسی پیدا می‌کنید و می‌توانید ساعت و محل انجام کار را ببینید و برای انجام کاری که مایلید، اعلام آمادگی کنید.

  • با مشتری به توافق برسی

اعلام آمادگی شما به مشتریان اطلاع داده شده و امکان ارتباط با شما در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد. شما می‌توانید با مشتریان در مورد جزییات کار صحبت کنید و در مواردی که نیاز به اعلام قیمت باشد، هزینه انجام کار را به ایشان اعلام کنید.

  • کار را انجام دهید.

برای کارهایی که نیاز به مراجعه حضوری دارند، در محل مشتری حاضر می‌شوید و کار را برای مشتری انجام می‌دهید. سفارشاتی مانند مشاوره و کلاس آنلاین به صورت غیرحضوری امکان انجام دارند.

  • درآمد کسب کنید.

پس از انجام کار هزینه سفارش به صورت نقدی و یا اعتباری دریافت می‌کنید. شما می‌توانید با انجام صحیح و به موقع کار، از مشتریان امتیاز دریافت کنید که امکان مشاهده و دریافت کارهای جدید را برایتان راحت‌تر می‌کند.

کسب درآمد از آچاره

ثبت‌نام در آچاره

تکمیل فرم ثبت‌نام

این فرم شامل اطلاعات هویتی و تخصصی شما می‌باشد و با تکمیل و ثبت آن، اطلا عات شما در بانک اطلاعاتی سامانه آچاره قرار می‌گیرید.

احراز هویت و تایید مدارک

از آنجایی که آچاره خود را نسبت به مشتریان مسئول می‌داند، برای احراز هویت و دریافت و تأیید مدارک می‌بایستی به دفاتر ثبت‌نام آچاره مراجعه نمایید.

شرکت در کلاس آشنایی اولیه

کلاس‌ها به صورت حضوری و آنلاین برای آشنایی شما با کارکرد سامانه آچاره و نحوه کار با اپلیکیشن و وب‌سایت متخصصان برگزار می‌گردد.

عضویت در سامانه آچاره

پس از پایان مراحل ثبت‌نام، شما عضوی از سامانه آچاره می‌شوید و می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز سفارش‌های مورد نظرتان را مشاهده کنید.

برای ثبت نام در آچاره از لینک زیر استفاده کنید:

ثبت نام در آچاره

 

 

 

 

امتیاز دهید

تگ ها:

نظر دهید

پاسخ دهید

دو × سه =

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0