اسنپ اکو پلاس چیست ؟

بسیاری از افراد از اپلیکیشن اسنپ برای عبور و مرور های درون شهری و یا حتی برون شهری خود استفاده می کنند. این سامانه بسیار منظم و دقیق ساماندهی شده و خدمات متنوعی در اختیار کاربران خود قرار می دهد. یکی از برترین امکانات بهترین اپلیکیشن تاکسی اینترنتی اسنپ، بخش اسنپ اکو پلاس می باشد. می خواهید بدانید اسنپ اکو پلاس چیست؟ و در چه مواردی می توان از آن استفاده کرد؟ برای آشنایی با این بخش از اپلیکیشن اسنپ کافیست که تا انتها همراه ما باشید.

اسنپ اکو‌ پلاس یعنی چی؟

بسیاری از کاربران می خواهند بدانند اسنپ اکو پلاس چیست؟ این بخش از اپلیکیشن اسنپ یکی از خدمات بی نظیری است که این سامانه در اختیار کاربران خود قرار می دهد. با استفاده از این امکانات افراد می توانند خودرو های به روز تر و با کیفیت بالاتر را برای سفر خود انتخاب کنند.

برخی از کاربران نوع خودرویی که سوار می شوند، برایشان اهمیت ویژه ای دارد. نرخ کرایه سفر هایی که از طریق این سرویس انتخاب می شوند نسبت به اسنپ اکو، ۳۰٪ بیش تر است. برخی از افراد این سرویس را برای سفر های بیرون شهر خود انتخاب می کنند تا سفر امن تر و بی دغدغه تری را تجربه کنند. افرادی که نمی خواهند در طول سفر، خودرو خراب شده و یا سرعت کمی داشته باشد، برای سفر های خود از این نوع خدمات استفاده می کنند.

چه ماشین هایی در اسنپ اکو پلاس حضور دارند؟

برای آن که به طور کامل به سوال اسنپ اکو پلاس چیست؟ پاسخ دهیم، خوب است بدانید که در این سرویس فقط از خودرو های مخصوصی استفاده می کنند. همه خودرو های فعال در این سامانه قادر به شرکت در این سرویس نیستند. این خودرو ها باید کاملا نو، سالم و با کیفیت باشند و فضای داخلی لوکس و مناسبی داشته باشند. سال ساخت این اتومبیل ها باید حتما بالاتر از سال ۱۳۹۵ باشد تا بتواند مورد تایید سامانه اسنپ باشد.

به غیر از خودرو هایی مانند پراید، پژو ۴۰۵، ساینا، ریو، دوو سیلو، سمند سورن و معمولی، پژو ۲۰۶، پارس، روآ، آردی، تیبا، ام وی ام ۱۱۰ و تندر ۹۰ بقیه خودرو ها می توانند برای شرکت در این طرح اقدام کنند. البته این خودرو ها باید کاملا تمیز باشند و فضای داخلی مناسبی داشته باشند. تهویه هوای مناسب از دیگر ویژگی هایی است که خودرو های فعال در این طرح حتما باید داشته باشند.

سرویس اسنپ اکو پلاس در کدام شهر ها فعال است؟

خوب است بدانید که سامانه اسنپ هنوز این طرح را در همه شهر های کشور فعال نکرده است. درست است که افراد در تمام نقاط کشور می توانند از این اپلیکیشن استفاده کنند اما فقط برخی از شهر به این سرویس مجهز شده اند. این سرویس فعلا در شهر های تهران، شیراز، قم، اصفهان، مشهد، اهواز و کرج فعال شده است.

افرادی که در این شهر ها سکونت دارند می توانند برای سفر های درون شهری و یا برون شهری خود از این سرویس استفاده کنند. با این کار هزینه بیش تری پرداخت می کنند اما سفر آرامش و بسیار مناسبی را تجربه خواهند کرد. استفاده از این طرح بخصوص در روز های گرم تابستان و یا روز های بارانی و برفی بسیار مناسب و عاقلانه است.

چگونه از سرویس اسنپ اکو پلاس استفاده کنیم؟

برای آن که بدانید اسنپ اکو پلاس چیست؟ و نحوه کار با آن چگونه است، خوب است بگوییم که شما در اولین قدم باید اپلیکیشن مربوطه را بر روی گوشی خود نصب کنید. اپلیکیشن اسنپ را می توانید از راه های مختلفی دانلود کرده و بر روی گوشی خود نصب کنید، گوگل پلی، مایکت، پلی استور، بازار و … از بهترین راه هایی هستند که می توانید برای نصب اپلیکیشن اسنپ از آن ها استفاده کنید.

پس از نصب این اپلیکیشن حال باید سرویس مکان یاب گوشی خود را فعال کرده و مبدا و مقصد خود تعیین کنید. در نهایت نیز باید این سرویس را از پایین صفحه انتخاب کرده و درخواست خود را ثبت کنید.

کدام کاربران راننده امکان فعالیت در سرویس «اسنپ اکوپلاس» دارند؟

حال که متوجه شدید اسنپ اکو پلاس چیست؟ خوب است بدانید که همه رانندگان فعال در این سامانه قادر به استفاده از این سرویس نیستند. فقط رانندگانی می توانند در این بخش فعالیت کنند که جزو همراهان برگزیده اسنپ باشند. این رانندگان افرادی هستند که بیش ترین امتیاز را از کاربران دریافت کرده اند و شکایتی از آن ها نشده است.

از طرفی خودرو هایی در این طرح شرکت می کنند که کیفیت بالا و تهویه مناسبی داشته و بسیار مدرن و پیشرفته باشند. شرکت هر هفته امتیاز و عملکرد رانندگان فعال در این طرح را مورد بررسی قرار داده و در شرایطی که امتیاز آن ها کم تر از ۴.۵ باشد، آن ها را از این سرویس حذف می کند.

سرویس «اسنپ‌‌اکو پلاس» با «اسنپ‌اکو» چه تفاوت‌هایی دارد؟

برای آن که بدانید اسنپ اکو پلاس چیست؟ خوب است که بررسی تفاوت های میان این سرویس با سرویس اسنپ اکو بپردازیم. این دو طرح از جهات مختلفی با هم متفاوت هستند که مهم ترین تفاوت های آن ها عبارتند از:

  • نرخ کرایه در سفر هایی که با اسنپ اکو پلاس انجام می شود، ۳۰ ٪ بیش تر است.
  • طرح های تشویقی و پاداش های ویژه در سرویس اسنپ اکو پلاس با نرخ بیش تری ارائه می شود.
  • مسافرانی که این طرح را برای سفر های خود انتخاب می کنند، انتظارات بیش تری از راننده و خودرو دارند.
  • این سرویس فقط در برخی از شهر ها فعال است در حالی که اسنپ اکو در تمام شهر ها فعالیت دارد.

رانندگان سرویس اسنپ‌‌اکو پلاس چه نکاتی را باید رعایت کنند؟

اگر از رانندگان فعال در این سامانه هستید، خوب است بدانید که برای شرکت در این طرح باید نکاتی را رعایت کرده و اصولی را مد نظر داشته باشید. پس از آن که متوجه شدید اسنپ اکو پلاس چیست؟ حال باید با نکاتی آشنا شوید که رانندگان فعال در این طرح باید رعایت کنند.

  • داشتن رفتار محترمانه و ظاهر آراسته

یکی از اولویت های اصلی برای شرکت در این طرح، آن است که راننده ظاهر مرتب و آراسته ای داشته باشد. همچنین این فرد باید رفتار مودبانه و محترمانه ای با مسافر داشته باشد و حس خوبی در کاربر القا کند.

  • توجه به تمیزی خودرو

رانندگان فعال در این طرح باید بدانند فضای داخلی خودرو باید کاملا تمیز و مرتب باشد. فضای داخلی این خودرو ها باید خالی از هر گونه وسایل اضافی باشد و بوی خوب و مطبوعی بدهد. صندلی های این اتومبیل ها باید کاملا تمیز بوده و روکش مناسبی داشته باشند.

  • استفاده از کولر

برای آن که بدانید شرایط شرکت در سرویس اسنپ اکو پلاس چیست؟ خوب است بدانید که روشن کردن کولر در روز های گرم یکی از الزاماتی است که رانندکان فعال در این طرح باید آن را رعایت کنند. مسافرانی که این سرویس را برای سفر خود انتخاب می کنند انتظار دارند که در طول سفر خود هیچ گونه سرما و یا گرمای خاصی را احساس نکنند.

  • مسیریابی حرفه ای

راننده ای که قصد دارد در این سرویس شرکت کند، باید به خوبی نحوه کار با مسیریاب را آموزش دیده باشد. همه مسیر ها و خیابان ها را بشناسد و کوتاه ترین مسیر را برای سفر خود انتخاب کند. البته این رانندگان باید دقت داشته باشند که مسیر های انتخابی، باید ترافیک روانی داشته باشند تا مسافر نخواهد ساعات زیادی را در ترافیک های سنگین سپری کند.

جمع بندی

برای آن که بدانید شرایط استفاده از اسنپ اکو پلاس چیست؟ باید بگوییم که افراد با استفاده از این سرویس می توانند به خودرو های مدرن و بسیار با کیفیتی دسترسی پیدا کنند که تهویه مناسبی داشته و کاملا تمیز هستند. اگر بخواهید در طول سفر با اپلیکیشن اسنپ، یک سفر مناسب و بدون چالش داشته باشید، خوب است که این سرویس را برای سفر خود انتخاب کنید.

سوالات متداول برای اسنپ اکو پلاس چیست؟

آیا خودرو ۲۰۷ می تواند در سرویس اسنپ اکو پلاس شرکت کند؟

بله، این خودرو جزو اتومبیل های مجازی است که اگر سالم و تمیز باشد می تواند در این طرح شرکت کند.

آیا خودرو ساینا صفر و کار نکرده می تواند در این طرح اسنپ شرکت کند؟

خیر، خودرو ساینا از جمله اتومبیل هایی است که قادر به شرکت در این طرح نمی باشد و نو یا کارکرده بودن آن تاثیری در این زمینه ندارد.

راننده از کجا متوجه می شود که کدام سرویس ها مربود به اسنپ اکو پلاس است؟

این گونه سفر ها با نشان سرویس انپ اکو پلاس مشخص شده و از دیگر سفر ها متمایز می شوند. از این رو راننده برای کسب درآمد بیش تر می تواند این گونه سفر ها را انتخاب کند.

4/5 - (1 امتیاز)

تگ ها:

نظر دهید

پاسخ دهید

سه × 2 =

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0