امکان حضور شرکت‌های فناور کارخانه‌های نوآوری در جیتکس فراهم شد

امکان حضور شرکت‌های فناور و نوآور مستقر در کارخانه‌های نوآوری سراسر کشور برای اولین بار در نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۳ فراهم شد.

با هدف حمایت از کارخانه‌های نوآوری، برای اولین بار امکان حضور شرکت‌های فناور و نوآور مستقر در کارخانه‌های نوآوری سراسر کشور، در نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۳ دبی فراهم شده است.

دکتر صدری مهر، دستیار معاون علمی و فناوری رییس جمهور در ساماندهی و توسعه زیرساخت‌های فناوری و نوآوری، ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: امکان حضور شرکت‌های برتر کارخانه های نوآوری جهت حضور در نمایشگاه فراهم شده است.

وی یادآور شد: ارزیابی شرکت‌های متقاضی معرفی شده از سوی هر کارخانه نوآوری، توسط کارگروه متنخب از روسای کارخانه‌ها با نظارت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری انجام می شود.

دستیار معاون علمی و فناوری رییس جمهور افزود: شرکت های برگزیده، ضمن بهره‌مندی از حمایت مالی ۷۵ درصدی، می توانند در پایون کارخانه‌های نوآوری ، غرفه اختصاصی داشته و آخرین دستاوردها و توانمندی‌های خود را ارائه دهند و از این فرصت بی نظیر جهت توسعه بازار های بین المللی خود استفاده نمایند.

نمایشگاه جیتکس ۲۰۲۳ در کشور امارات از ۲۴ لغایت ۲۸ مهر ماه برگزار می شود. جیتکس یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های حوزه فناوری جهان است.

/مهر

امتیاز دهید
نظر دهید

پاسخ دهید

پانزده + 19 =

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0