واکنش اسنپ به کتک خوردن زن مسافر از راننده

 اسنپ در واکنش به درگیری یکی از رانندگان خود با زن جوان اعلام کرد: این فرد در همان دقایق اولیه پس از ثبت گزارش برای بررسی دقیق موضوع غیرفعال شد. در مورد پیش‌آمده، اسنپ در تمامی مراحل شکایت در کنار کاربر مسافر خواهد بود.

به تازگی ویدئویی از برخورد خشونت‌آمیز یکی از کاربران راننده با یکی از مسافران اسنپ منتشر شده که احساسات مردم را جریحه‌دار کرده است.

اسنپ در وبسایت خود نوشت: ما در اسنپ بابت این رفتار متاسفیم و از مسافر به دلیل تجربه‌ی چنین رفتاری در حین یک سفر اسنپی و از تمامی کسانی که با دیدن این ویدئو متاثر شدند، عذرخواهی می‌کنیم. در اتفاق پیش‌آمده، واحد امنیت سفر، از لحظه‌ی دریافت گزارش، فرایند پشتیبانی را آغاز کرد. به محض دریافت گزارش، با جایگزین کردن خودرو و انجام اقدامات فوری سعی کردیم پشتیبانی لازم را از مسافر داشته باشیم. رفتار خشونت‌آمیز کاربر راننده به هیچ عنوان پذیرفته‌شده نیست و مطابق قوانین اسنپ، این فرد در همان دقایق اولیه پس از ثبت گزارش برای بررسی دقیق موضوع غیرفعال شد.

در مورد پیش‌آمده، اسنپ در تمامی مراحل شکایت در کنار کاربر مسافر خواهد بود. همواره تاکید کرده‌ایم که کاربران‌مان در صورت بروز هرگونه اختلاف، موضوع را از طریق پشتیبانی و مراجع قانونی پیگیری کنند.

امتیاز دهید

تگ ها:

نظر دهید

پاسخ دهید

هجده + شش =

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0