۵ ترفند ساده برای افزایش سرعت شارژ گوشی هوشمند

بسیاری از افراد از کندی سرعت شارژ خود رنج می‌برند که با رعایت چند نکته ساده می‌توان سرعت شارژ گوشی را افزایش داد.

بسیاری از مردم وقتی فرآیند شارژ گوشی هوشمندشان کند می‌شود ناامید می‌شوند، بنابراین به دنبال بهترین راه‌ها برای سرعت بخشیدن به فرآیند شارژ هستند.

افزایش سرعت شارژ گوشی

در این گزارش پنج نکته مهم ارائه خواهد شد که به شما کمک می‌کند گوشی هوشمند خود را سریعتر شارژ کنید:

از شارژر اصلی استفاده کنید

اگر گوشی هوشمند شما به کندی شارژ می‌شود، از شارژر اصلی که هنگام خرید گوشی همراه آن است استفاده کنید. همچنین می‌توانید یک شارژر اصلی سازگار با گوشی هوشمند خود خریداری کنید.

از کابل شارژ و آداپتور با کیفیت بالا استفاده کنید

کابل شارژ و آداپتور همراه گوشی هوشمند شما ممکن است بهترین گزینه برای شارژ نباشد و قدرت کافی برای شارژ سریع گوشی هوشمند شما را تامین نکند؛ بنابراین سعی کنید کابل‌ها و آداپتور‌های شارژ باکیفیت خریداری کنید تا برق مورد نیاز برای شارژ سریع گوشی هوشمند خود را تامین کنید.

از استفاده از گوشی هوشمند هنگام شارژ خودداری کنید

هنگامی که از گوشی هوشمند خود در حین شارژ استفاده می‌کنید، انرژی بیشتری نسبت به دریافتی از شارژر مصرف می‌کند. در نتیجه گوشی هوشمند به کندی شارژ می‌شود؛ بنابراین از استفاده از گوشی هوشمند در هنگام شارژ خودداری کنید تا متوجه بهبود قابل توجه در سرعت شارژ گوشی خود شوید.

به جای پورت USB از پریز دیواری استفاده کنید

هنگامی که گوشی هوشمند خود را با استفاده از درگاه USB رایانه شارژ می‌کنید، سرعت شارژ آن بسیار کندتر از زمانی است که به پریز دیواری وصل شده باشد. بنابراین، هنگامی که می‌خواهید گوشی هوشمند خود را به سرعت شارژ کنید، به سادگی آن را با استفاده از آداپتور مناسب به یک پریز دیواری وصل کنید.

قاب گوشی هوشمند را بردارید

اگر گوشی هوشمند شما در یک قاب محافظ قرار دارد، ممکن است گرما ایجاد کند و روند شارژ را کند کند. بنابراین، قاب گوشی هوشمند را بردارید تا روند شارژ سریعتر شود.

امتیاز دهید
نظر دهید

پاسخ دهید

یازده + شانزده =

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0