احتمال سرمایه‌گذاری گلرنگ در تخفیفان

روز چهارشنبه گذشته هم‌‌‌بنیان‌گذار تخفیفان در فضای مجازی از احتمال سرمایه‌گذاری گلرنگ در این شرکت خبر داد. نازنین دانشور با انتشار یک استوری در حساب کاربری اینستاگرام خود اعلام کرد که تپسی با همکاری تخفیفان، یک سرویس جدید به نام تپسی کاوش را راه‌‌‌اندازی کرده است که به کمک آن کاربران تپسی می‌توانند تخفیف‌‌‌های پیرامون خود را مشاهده کنند.

دانشور همچنین در اینستاگرام خود اعلام کرد که ممکن است گلرنگ در تخفیفان سرمایه‌گذاری کند و درباره این موضوع گفت: این خدمات با همکاری کامل شرکت انجام می‌شود.

با توجه به خرید اخیر تپسی توسط گروه گلرنگ و هدف گلرنگ برای سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌‌‌های با پتانسیل، این همکاری می‌تواند در صورت بازخورد مناسب منجر به سرمایه‌گذاری گلرنگ در تخفیفان بشود.

پلتفرم تخفیفان که یک بازارچه آنلاین در حوزه ارائه تخفیف است، از تابستان سال ۹۰ کار خود را آغاز کرده و پیشنهادهای مختلف تخفیف را در چند شهر بزرگ به کاربرانش ارائه می‌کند. تخفیفان مراکز تفریحی و خدماتی، آموزشی، سلامتی، زیبایی، فروشگاه‌‌‌های اینترنتی و فروشگاه‌‌‌های سطح شهر را که خدماتشان را با تخفیف عرضه می‌کنند به کاربرانش پیشنهاد می‌کند. نازنین دانشور سال گذشته و پس از واگذاری سمت مدیرعامل تخفیفان به احسان جهانی، از ایران مهاجرت کرده است.

امتیاز دهید

تگ ها:

نظر دهید

پاسخ دهید

پنج + چهار =

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0