۵ نفر از عناصر اصلی «کوروش کمپانی» دستگیر شدند

رییس پلیس امنیت اقتصادی فراجا اعلام کرد: تا امروز ۵ نفر از عناصر اصلی کوروش کمپانی که گردانندگان این شرکت بودند دستگیر شدند.

سردار حسین رحیمی رییس پلیس امنیت اقتصادی فراجا در نشست خبری اظهار کرد:  تا امروز ۵ نفر از عناصر اصلی کوروش کمپانی که گردانندگان این شرکت بودند دستگیر شدند و به مردم اعلام شده هر کسی شکایتی دارد به پلیس امنیت مراجعه کنند. بالغ بر ۵ هزار نفر در تهران و استان‌ها شکایت خودشان را اعلام کردند و به مرجع قضائی ارسال شده است.

وی بیان داشت: ۲۵ نفر از سلبریتی‌هایی که با این شرکت همکاری کردند به پلیس احضار شدند و وجوهی که پرداخت کرده بودند بازگردانده شد.

سردار رحیمی گفت: میزان بدهی این شرکت به مردم حدود ۱۸۰ تا ۲۰۰ میلیارد تخمین زده شده و با پیگیری‌هایی که با پلیس اینترپل فراجا و جهانی انجام شد اعلان قرمز این شرکت صادر شد.

سردار رحیمی ادامه داد: در آستانه نوروز پلیس امنیت اقتصادی فراجا نیز قرارگاه امنیت اقتصادی امین را ایجاد کرده است. ما در ایام نوروز تعطیلی نداریم، چرا که مجرمان تعطیلی ندارند و ما یک گام از آنان جلوتر هستیم.

وی ادامه داد: تلاش برای تامین آرامش در بهار طبیعت و بهار قرآن از اولویت‌های پلیس در نوروز پیش‌رو است.

سردار رحیمی گفت: در ۱۱ ماه گذشته سال جاری اقدامات خوبی را انجام داده ایم.در حوزه مبارزه مالیاتی ۲۴۰ پرونده به ارزش  تقریبی ۴ همت تشکیل داده ایم و حدود ۳۰۱ نفر را دستگیر کرده ایم .

وی با اشاره به احتکار برخی کالاها گفت: در ۱۱ ماه گذشته ۹۲۲ فقره پرونده احتکار کالا قاچاق اساسی به ارزش تقریبی ۶ همت  داشته ایم که مورد بررسی قرار گرفته اند.به کمک سازمان تعزیرات حدود ۹۵۹ نفر در این راستا  دستگیر شدند.

 

امتیاز دهید
نظر دهید

پاسخ دهید

2 × دو =

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0