کمپین ویژه جاباما برای تمام علاقه‌ مندان سفر به جنوب ایران

کمپین جاباما با تاکید بر دو هدف «توسعه گردشگری پایدار» و «ارتقای کیفیت اقامت» با شعار «جنوب‌گردی از تو، جاباما» به همراه تعداد زیادی جایزه و چالش از نیمه آذر آغاز و تا نیمه دی ماه ادامه خواهد داشت.

کمپین ویژه جاباما

کمپین جدید جاباما با تاکید بر دو هدف «توسعه گردشگری پایدار» و «ارتقای کیفیت اقامت» با شعار «جنوب‌گردی از تو، جاباما» به همراه تعداد زیادی جایزه و چالش از نیمه آذر آغاز و تا نیمه دی ماه ادامه خواهد داشت. این کمپین با تمرکز بر سفر به شهرهای جنوب و تشویق به سفر با کیفیت به این مناطق به مدت یک ماه ادامه خواهد داشت. از جمله این شهرها می‌توان به کیش، قشم، هرمز، هنگام، چابهار و بوشهر اشاره کرد.

سفر؛ یکی از مهم‌ترین عوامل سلامت و آرامش روان

کمپین ویژه جاباما
اقامتگاه‌های اختصاصی جاباما

زندگی های روزمره که بیشتر آدم‌ها را درگیر کرده است همواره بار روانی زیادی در پی دارد. استرس و فشار زندگی می‌تواند تاثیر بسیار بدی روی سلامت روان بگذارد. با رسیدن کرونا این فشارها بیشتر از قبل هم شد. در این بین تنها سفر کردن بود که اجازه رهایی از روزمرگی و استرس زندگی را می‌داد، که به خاطر شیوع پاندمی کرونا این کار ممکن نبود.

بر کسی پوشیده نیست که سفر کردن باعث سلامت و آرامش روان و ذهن و علاوه بر آن باعث آشنایی با دنیا و آدم‌های جدید می‌شود. انرژی به‌دست آمده از هر سفر اجازه می‌دهد تا به شرایط عادی زندگی برگردیم و کارهای زندگی را با کیفیت بهتری انجام دهیم. با توجه به بهبود شرایط کشور و آبی شدن وضعیت بسیاری از شهرها، دوباره شرایط سفر کردن مهیا شده است. بنابراین اگر بعد از این همه محدویت‌های کرونایی احساس کسالت، نا‌امیدی یا خستگی می‌کنید، بدانید که یک سفر، حتی کوتاه هم می‌تواند تا حد زیادی چاره‌ساز مشکل شما باشد.

چرا جنوب و جنوب‌گردی!

سفر به جنوب، بهترین مقصد برای سفرهای پاییزی و زمستانی است؛ هرچند که آب‌وهوا تنها دلیل انگیزه‌بخش برای سفر به جنوب نیست. همنشینی با مردم جنوب که به خونگرمی و مهما‌نوازی معروفند، جاذبه‌های فرهنگی، دیدنی بیشمار و زیست‌بوم منحصربه‌فرد و شنیدن موسیقی جنوبی و لمس آداب و رسوم این خطه از دیگر دلایل‌ سفر به این منطقه دیدنی است.

اما در میان تمام جاذبه‌‌ها شاید بتوان گفت ساحل‌های زیبای خلیج فارس و دریای عمان یکی از مهم‌ترین جاذبه‌هایی که گردشگرها را به آنجا می‌کشاند. تماشای رنگ نیلگون خلیج فارس  و یا طلوع و غروب خورشید منظره و خاطره‌ای است که به این راحتی‌ها فراموش نمی‌شود.

کمپین ویژه جاباما

پاییز و زمستان بهترین فصل سفر به جنوب است

البته فهرست دلایل سفر به جنوب اینقدرها هم مختصر نیست. موارد دیگری مثل غذاهای خوشمزه، ادویه‌های خوش‌بو، گشت‌وگذار در بازارهای محلی و خرید سوغات و جاذبه های طبیعی و تاریخی را هم باید به آن اضافه کرد.

جنوب سرزمین اسرارآمیز و دیدنی است که شما را برای یک ماجراجویی واقعی پاییزی و زمستانی فراخوانده است.

جاباما به سفرهای غیرمتعارف و نوین مانند بوم‌گردی اهمیت ویژه‌ای می‌دهد

این روزها به علت واکسیناسیون سراسری علیه کرونا و آبی شدن وضعیت در بیشتر شهرها،‌ بسیاری از محدودیت‌های گذشته برداشته شده است. هرچند هنوز هم رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی لازم است، اما می‌توان بهتر و راحت‌تر از گذشته سفر کرد. با توجه به آغاز فصل سرما،‌ شهرهای جنوبی به مقصد شماره یک بسیاری برای سفر تبدیل شده‌ است؛ همین موضوع باعث شد تا جاباما به عنوان حامی سفرهای غیرمتعارف و نوین اقدام به طراحی و اجرای کمپینی ۳۶۰ درجه با تمرکز بر فرهنگ و ظرفیت‌های گردشگری جنوب ایران کند.

جاباما در این کمپین دو هدف اصلی در نظر گرفته است. مهم‌ترین هدف این کمپین «توسعه گردشگری پایدار» در مناطق جنوبی کشور است که شاید بتوان گفت آن‌طور که باید از ظرفیت‌های گردشگری خود بهره‌ نمی‌برند.

بر کسی پوشیده نیست که مناطق جنوبی ایران دارای فرهنگ، تاریخ، موسیقی، آشپزی، جاذبه‌های طبیعی و تاریخی فراوانی است که افراد زیادی را شیفته خود کرده‌ است. همچنین پوشش سنتی و گویش زیبای مردم این منطقه نیز به یکی دلایل سفر سایر هم‌وطنان تبدیل شده است.

با جاباما جنوب‌گردی راحت‌تر از قبل شده است

الان که با کم رنگ شدن سایه شوم کرونا شرایط سفر ایمن مهیا شده است، قطعا حجم زیادی از هم‌میهنان قصد مسافرت به جنوب کشور را دارند. بدون مدیریت و برنامه‌ریزی برای میزبانی از مهمان‌ها، به طور حتم کیفیت این سفرها، چندان بالا نخواهد بود. جاباما به عنوان سامانه رزرو آنلاین انواع اقامتگاه در ایران متوجه این مشکل شد و برای آن راه‌حلی مناسب در نظر گرفته است.

جاباما ضمن مطالعه بازار و بررسی امکانات موجود در صنعت گردشگری جنوب کشور، اقامتگاه‌های بوم‌گردی باکیفیت هر شهر را شناسایی و با بهترین آن‌ها به طور اختصاصی وارد قرارداد شد. این اقامتگاه‌های بوم گردی با کمک زیرساخت‌ها و تجربیات جاباما در حوزه گردشگری، کیفیت اقامتی میهمانان خود را افزایش خواهد داد. این کار باعث افزایش تقاضای اقامت در این شهرها و در نتیجه افزایش درآمد برای مردم بومی خواهد بود. همین موضوع در میان مدت و بلند مدت باعث رونق اقتصادی در جوامع محلی می‌شود. از جمله این اقامتگاه می‌توان به اقامتگاه بوم گردی ساحلی فردیس قشم، اقامتگاه بوم گردی نخل ناخدا، اقامتگاه بوم گردی خانه دوست، اقامتگاه بوم گردی صفا آباد و اقامتگاه بوم گردی گارومزنگی اشاره کرد.

هدف دیگر جاباما؛ خلق تجربه شایسته سفر

جاباما به عنوان یک سامانه فعال در حوزه گردشگری و رزرو آنلاین اقامتگاه همیشه در تلاش بوده است تا تجربه و کیفیت اقامتی مهمانان‌ خود را افزایش دهد. بدون شکل افزایش میزان رضایت مهمان‌ها، به جاباما در دستیابی به هدف اولش نیز کمک شایانی می‌کند. برای همین «ارتقای کیفیت اقامت» و خلق تجربه شایسته سفر نیز برای جاباما اهمیت بالایی دارد.

به همین منظور جاباما اقامت در اقامتگاه‌های بوم گردی اختصاصی خود را به صورت تضمینی و بدون کنسلی به مهمان‌ها پیشنهاد می‌دهد. همچنین آموزش‌های لازم به میزبان‌ها و پشتیبانی لحظه‌ای و بی‌درنگ در طول سفر، از عوامل افزایش کیفیت اقامت در اقامتگاه‌های اختصاصی جاباما است.

نظر دهید

پاسخ دهید

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0