افزایش نیم میلیون نفری کاربران اینترنت ماهواره‌ای استارلینک

تعداد کاربران استارلینک پس از آن که در دسامبر حدود ۲.۲ میلیون نفر اعلام شده بود، اکنون به ۲.۷ میلیون نفر رسیده است و در چهار ماه ۵۰۰۰۰۰ هزار نفر افزایش یافته است.

رشد کاربران سیستم اینترنت ماهواره‌ای استارلینک، به سرعت در حال افزایش است و این سرویس در چهار ماه گذشته ۵۰۰۰۰۰ کاربر جدید جذب کرده است. در ویدیوی جدیدی که منتشر شد، ایلان ماسک گزارش داد که پایگاه کاربران جهانی استارلینک به ۲.۷ میلیون کاربر رسیده است.
کاربران اینترنت ماهواره‌ای استارلینک

به گفته ایلان ماسک استارلینک همچنین برای ارتباطات با پهنای باند بالا به مریخ بسیار مهم خواهد بود. ماسک نگفت که این رشد از کجا می‌آید، اما افزایش تعداد مشترکان بسیار مهم است، زیرا او قصد دارد از سود استارلینک برای پروژه‌های دیگر اسپیس‌ایکس، از جمله پروژه‌های متمرکز بر مریخ استفاده کند.

علاوه بر خدمات رسانی به کاربران اینترنت خانگی، اسپیس ایکس همچنین در حال ساخت یک سیستم سلولی استارلینک برای ارسال پهنای باند به تلفن‌های هوشمند بدون تغییر است. روز شنبه، این شرکت با موفقیت دومین دسته از شش ماهواره «direct to cell» را پرتاب کرد. به گفته معاون اسپیس ایکس، همچنین این شرکت قصد دارد در پرتاب‌های آینده، ۱۳ ماهواره استارلینک «direct to cell» بفرستد.. این شرکت در حال آزمایش فناوری سلولی استارلینک با هدف راه‌اندازی این سرویس با T-Mobile در اواخر سال جاری و در انتظار تایید FCC در ایالات متحده است.

امتیاز دهید

تگ ها:

نظر دهید

پاسخ دهید

پنج × 3 =

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0