نحوه استفاده از چت صوتی چت‌جی‌پی‌تی

ربات گفت‌و‌گوی چت‌جی‌پی‌تی قابلیت چت صوتی را برای کاربران غیر پریمیوم در دسترس قرار داده است.

 پیش از این قابلیت چت صوتی چت‌جی‌پی‌تی فقط برای مشترکین پریمیوم محدود بود.

ویژگی چت صوتی چت‌جی‌پی‌تی به کاربران اجازه می دهد تا برای برقراری ارتباط با این ربات با آن حرف بزنند. این به کاربران امکان می‌دهد تا مکالمه صوتی را داشته باشند تا به جای تایپ کردن، درخواست خود را بیان کرده و چت‌جی‌پی‌تی پاسخ‌های آن را با صدای بلند بخواند.

لازم به ذکر است که این ویژگی فقط از طریق برنامه در گوشی های هوشمند اندروید و آی‌او‌اس در دسترس است. بنابراین، برای استفاده از آن باید برنامه را از گوکل پلی یا اپ استور دانلود کنید.

برخی از ویژگی های چت صوتی:

  • ارتباط بدون نیاز به تایپ کردن
  • مکالمات مبتنی بر صدا
  • تشخیص خودکار زبان

نحوه کار با چت صوتی چت‌جی‌پی‌تی:

برنامه را دانلود و نصب کنید و با استفاده از اطلاعات کاربری خود وارد شوید. اگر برنامه چت‌جی‌پی‌تی را روی دستگاه خود نصب کرده اید، مطمئن شوید که آن را از طریق فروشگاه گوگل پلی یا اپ استور به روز کنید.

برنامه را روی گوشی خود باز کنید و به دنبال دکمه هدفون جدید در سمت راست جعبه ابزار چت بگردید.

روی آن ضربه بزنید و دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید تا فرآیند راه‌اندازی برای چت صوتی تکمیل شود.

پس از اتمام، اکنون می توانید دوباره روی نماد ضربه زده و شروع به صحبت با چت‌جی‌پی‌تی کنید و یک مکالمه معمولی داشته باشید.

توجه داشته باشید که چت‌جی‌پی‌تی همچنین دارای چندین صدا برای مکالمه است که شما می توانید آنها را در طول فرآیند راه اندازی انتخاب کنید. از طرف دیگر، می توانید آن را از تنظیمات برنامه نیز تغییر دهید.

ربات گفت و گوی چت‌جی‌پی‌تی از زمان معرفی چشمان عموم را به روی شگفتی ها و وحشت های هوش مصنوعی باز کرده است. اگر از این ابزار با نیت خوب استفاده شود می تواند بهره وری را بالا برده و خلاقیت را در فرد القا کند. از طرف دیگر می توان از این ربات برای نوشتن مقالات و حتی شرکت در امتحانات استفاده کرد. در چنین شرایطی به یک ابزار تشخیص دهنده نیاز است تا با استفاده از آن بتوان موارد تولید شده با چت‌جی‌پی‌تی را شناسایی کرد در اینجا با این ابزار آشنا شوید.

/فارس

امتیاز دهید
نظر دهید

پاسخ دهید

12 − 5 =

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0