ورود چت‌جی‌پی‌تی به اندروید درهفته آینده

شرکت اپن‌ای‌آی اعلام کرد ربات گفت‌وگوی چت‌جی‌پی‌تی هفته آینده برای کاربران اندروید در دسترس است.

چت‌جی‌پی‌تی 2 ماه پس از راه‌اندازی برای آی او اس در حالت پیش‌سفارش برای کاربران اندرویدی قرار گرفته است.  البته هر کاربر تلفن همراه می‌تواند از طریق رابط وب به این ربات گفت و گو یا سایر ابزارهای شرکت اپن ای آی دسترسی پیدا کند، اما تجربه یک برنامه اختصاصی برای برخی بهتر است. کاربران آیفون در هفته اول راه اندازی این برنامه را نیم میلیون بار دانلود کردند.

به نظر می رسد برنامه چت‌جی‌پی‌تی در اندروید از نظر عملکرد کم و بیش شبیه به ای او اس باشد، به این معنی که از اکثر ویژگی های نسخه مبتنی بر وب برخوردار است. این دو سیستم عامل تلفن همراه از بسیاری جهات با هم تفاوت دارند اما به احتمال زیاد کاربران اندروید چیزی مشابه دریافت خواهند کرد.

شرکت اپن ای آی در توییتی اعلام کرد برنامه اندروید چت‌جی‌پی‌تی هفته آینده عرضه خواهد شد. افراد می‌توانند با زدن دکمه پیش ثبت نام در پلی استور از اجرای برنامه مطلع شوند. این شرکت هنگامی که برنامه چت‌جی‌پی‌تی در ماه می(اردیبهشت-خرداد) برای ای او اس راه اندازی شد، گفت که نسخه اندرویدی آن را به زودی منتشر خواهد کرد.

 از زمان راه اندازی ربات چت‌جی‌پی‌تی بسیاری از شرکت ها سعی در استفاده از آن در محصولات خود کردند از طرفی دیگر این ربات  موج نگرانی هایی را در مورد قدرت هوش مصنوعی به راه انداخته و بسیاری از هکرها هم از این ربات گفت وگو برای نوشتن کدهای مخرب و فیشینگ استفاده می‌کنند.

این ربات توانسته در کمتر از 1 ساعت مقاله علمی بنویسد که همین سهولت تولید مقالات با ابزارهای مولد هوش مصنوعی نگرانی ها را در مورد پر شدن مجلات با مقالات بی کیفیت ایجاد کرده است.

/فارس

امتیاز دهید
نظر دهید

پاسخ دهید

پنج × چهار =

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0