فهرست گوشی‌هایی که به هوش مصنوعی سامسونگ مجهز خواهند شد

چند گوشی سامسونگ به زودی به هوش مصنوعی گلکسی مجهز خواهند شد و می‌توانند از ابزارهای آن به رایگان استفاده کنند.

سامسونگ چند روز پیش اعلام کرد که تعدادی از گوشی‌های قدیمی‌تر این برند ابزارهای جدید هوش مصنوعی را دریافت خواهند کرد. اگر شما هم یکی از این گوشی‌ها را داشته باشید می‌توانید از هوش مصنوعی مخصوص سامسونگ استفاده کنید.

هوش مصنوعی گلکسی ماه پیش هنگام رونمایی از گوشی گلکسی اس ۲۴ معرفی شد. در آن زمان این ویژگی به صورت اختصاصی برای گوشی‌های سری گلکسی اس ۲۴ عرضه شد. اما گوشی‌های زیر نیز در اواخر ماه مارس حدود یک ماه دیگر به هوش مصنوعی مجهز می‌شوند.

فهرست گوشی‌هایی که به هوش مصنوعی سامسونگ مجهز خواهند شد

  • گلکسی اس ۲۳ (معمولی، پلاس و اولترا)
  • گکسی اس ۲۳ ای‌اف
  • گلکسی زد فولد ۵
  • گلکسی زد فلیپ ۵
  • گلسی تب اس۹، اس۹ پلاس و اس۹ اولترا

یکی از مهم‌ترین ابزارهای هوش مصنوعی سامسونگ قابلیت Circle to Search است. این قابلیت به کاربر اجازه می‌دهد که هر چیزی را در صفحه نمایش گوشی با کشیده یک دایره دور آن در گوگل جستجو کند.

هوش مصنوعی برای ترجمه از دیگر ابزارهای معرفی شده است که می‌تواند برای ترجمه گفتگوی رو در رو یا تلفنی مورد استفاده قرار گیرد.

برای ویرایش عکس نیز هوش مصنوعی سامسونگ ابزارهایی معرفی کرده است. البته که از زمان معرفی برخی از این قابلیت‌های بیشتر از باقی مورد توجه قرار گرفته‌اند.

باید در نظر داشت که بر اساس اعلام سامسونگ ابزارهای هوش مصنوعی گرچه برای مدتی نامعلوم رایگان است در آینده هزینه خواهد داشت که هنوز میزان و زمان پولی شدن آن مشخص نیست.

/خبرانلاین

امتیاز دهید
نظر دهید

پاسخ دهید

18 + 6 =

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0