چت بات هوش مصنوعی به اینستاگرام اضافه شد

شرکت متا چت بات هوش مصنوعی Meta AI را به اینستاگرام اضافه کرده و برخی کاربران اعلام کرده اند با ضربه روی نوار جستجو در بخش پیام های مستقیم می توانند به طور مستقیم با چت بات گفتگو کنند.

روز گذشت کاربران اینستاگرام متوجه یک افزونه جدید به نام Meta AI به اپلیکیشن خود شدند. Meta AIچت بات هوش مصنوعی این شرکت است که می تواند به سوالات پاسخ دهد، شعر بنویسد و براساس یک متن کوتاه عکس بسازد.

البته چنین اقدامی تعجب برانگیز نیست. متا در سپتامبر 2023 میلادی از Meta AI خبر داد و چند ماه گذشته را صرف افزودن چت بات به محصولات مختلفی مانند فیس بوک مسنجر و واتس اپ کرد، بنابراین افزودن آن به اینستاگرام چندان عجیب نیست.

سخنگوی شرکت متا در این باره می گوید: تجربیات مولد مبتنی بر هوش مصنوعی ما در مراحل مختلف در حال توسعه هستند و ما در حال آزمایش طیف وسیعی از آنها به صورت عمومی در ظرفیت محدود هستیم.

به نوشته تک کرانچ، هوش مصنوعی متا در نوار جستجوی اینستاگرام ظاهر می شود. برخی از کاربران این ویژگی در نوار جستجوی اینباکس پیام های مستقیم(Direct Messaging)ظاهر شده است.

با ضربه روی این قسمت گفتگویی با Meta AI آغاز می شود که شبیه ارسال پیام مستقیم به یک دوست در اینستاگرام است. خبرنگار این نشریه توانست از چت بات توضیحی درباره واژه ها دریافت کند.

امتیاز دهید
نظر دهید

پاسخ دهید

17 − 14 =

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0