نصب خارج از اپ‌استور برنامه‌ها در آیفون ممکن می‌شود

اپل برای پیروی از قانون اتحادیه اروپا تصمیم دارد به کاربران اجازه دهد اپ‌ها را از خارج از اپ‌استور نیز دانلود کنند، اما همچنان از توسعه‌دهندگان هزینه دریافت می‌کند.

اپل برای پیروی از قانون اتحادیه اروپا تصمیم دارد به کاربران اجازه دهد اپ‌ها را از خارج از اپ‌استور نیز دانلود کنند، اما همچنان از توسعه‌دهندگان هزینه دریافت می‌کند. به گزارش انگجت، همزمان با اجرایی شدن قوانین جدید فناوری در اتحادیه اروپا در هفته‌های آینده، اپل نیز مشغول آماده‌سازی است تا به کاربران اجازه دهد اپلیکیشن‌ها را از منابع خارج از اپ‌استور دانلود کنند. این شرکت تاکنون اطلاعاتی درباره این شیوه دانلود منتشر نکرده است، اما به نظر می‌رسد به توسعه‌دهندگان اجازه ندهد کمیسیون اپل و قوانین بررسی اپ‌ها را دور بزنند.

وال‌استریت ژورنال در گزارشی اعلام کرده است شرکت مالک اپ‌استور تصمیم دارد از توسعه‌دهندگانی که دانلود خارج از اپ‌استور به کاربران ارائه می‌دهند هزینه دریافت کند و همچنان درباره اپ‌هایی که از طریق فروشگاهش دانلود نمی‌شوند، بررسی‌هایی انجام می‌دهد. البته این قابلیت فقط برای کاربران iOS در اتحادیه اروپا و در راستا پیروی از قانون بازارهای دیجیتال این منطقه اجرا می‌شود.

/مهر

امتیاز دهید

تگ ها:

نظر دهید

پاسخ دهید

هشت + 7 =

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0