نحوه تبدیل عکس‌ها به استیکر در آیفون

Photo Cutout یک ویژگی نسبتاً جدید است که به کاربر امکان می‌دهد تا به سرعت و به طور مستقیم موضوع عکس را برای جدا سازی از پس زمینه انتخاب کند.

ویژگی Photo Cutout را می‌توان برای اهداف فنی، مسائل زیبایی شناختی مربوط به تنظیمات اصلی تصویر، یا هر دلیل دیگری که ممکن است برای ایجاد تصویری از یک شخص، ساختمان، حیوان، گلدان و … در فضای سفید داشته باشید استفاده کرد.

عملکرد این ویژگی شبیه به کسی است که به صورت دستی عناصر تصویر را در یک برنامه ویرایش بصری برش می‌دهد. این ویژگی iOS ۱۶ نیازی به نرم افزار یا دانش طراحی گسترده ندارد؛ به گونه‌ای که کاری که ممکن است چند دقیقه طول بکشد (یا بیشتر، بسته به پیچیدگی تصویر) را می‌توان در چند ثانیه انجام داد.

قبل از استفاده از Photo Cutout در آیفون خود، توجه داشته باشید که به iOS ۱۶ و iPhone XS یا جدیدتر نیاز دارد. اگر از نسخه قدیمی iOS استفاده می‌کنید، این ویژگی کار نخواهد کرد.

نحوه استفاده از Photo Cutout در iOS ۱۶

شروع به کار با Photo Cutout بدون نیاز به راه اندازی عملکرد خاصی در تنظیمات آسان است (به فرض اینکه از نسخه سازگار آیفون و iOS استفاده می‌کنید).

تصویری که می‌خواهید سوژه را از آن برش دهید، پیدا کرده و باز کنید. این می‌تواند در برنامه Photos، از طریق مرورگر وب سافاری، پیام‌ها و… انجام شود. انگشت خود را روی موضوعی که می‌خواهید برش دهید فشار دهید و نگه دارید.

اگر سوژه به اندازه کافی با پس‌زمینه متفاوت باشد، می‌بینید که یک طرح سفید درخشان همراه با یک منوی بازشو شروع به دور زدن سوژه می‌کند.

روی Copy یا Share در پنجره بازشو ضربه بزنید تا عکس سوژه را در کلیپ بورد آیفون کپی کنید یا کپی را برای برنامه یا کاربر دیگری ارسال کنید. موضوعات کپی شده را می‌توان در برنامه‌های دیگر مانند یادداشت‌ها و پیام‌ها جایگذاری کرد.

موضوعات به اشتراک گذاشته شده را نیز می‌توان کپی کرد، در برنامه‌های دیگر آپلود کرد، به چاپگر فرستاد و به عنوان یک تصویر جداگانه ذخیره کرد.

Photo Cutout در تشخیص سوژه‌ها از پس زمینه به طرز شگفت انگیزی دقیق است، اما همیشه کامل نیست. بسته به تصویر و سایر عوامل بصری، نتایج ممکن است در اطراف برخی از لبه‌ها کمی مبهم باشد، یا برخی از جزئیات ممکن است به اشتباع قطع شوند. اگر می‌خواهید یک برش دقیق داشته باشید، ممکن است لازم باشد سوژه را در یک برنامه ویرایش عکس بچسبانید تا تنظیمات دستی انجام دهید.

امتیاز دهید

تگ ها:

نظر دهید

پاسخ دهید

19 + چهار =

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0