معرفی هدفون واقعیت مجازی جدید اپل

شرکت اپل از یک هدفون واقعیت مجازی رونمایی کرد که عملکردی مشابه یک نمایشگر بزرگ با قابلیت تعامل دارد.

امشب کنفرانس خبری WWDC23 این شرکت برگزار شد.  اپل در این کنفرانس علاوه بر معرفی نسخه جدید سیستم عامل های خود از عینک واقعیت مجازی خود نیز رونمایی کرد. هدست واقعیت مجازی اپل ویژن پرو نام دارد و طبق اعلام اپل این هدست قرار است جایگزین نمایشگر برای کاربرانش باشد.

این هدفون می تواند محتوای دیجیتالی  را با محیط اطراف کاربر ترکیب کند و دنیای مجازی را وارد دنیای حقیقی کند؛ به عنوان مثال کاربر می تواند یک فیلم سینمایی را با منظره حقیقی ترکیب کند و همزمان به هر دو آن ها تسلط داشته باشد.

هدفون واقعیت مجازی جدید اپل

هدست ویژن پرو به طور کامل وابسته به حرکت چشم ها و صدای کاربر است؛ برای مثال زمانی که کاربر در حال استفاده از هدست اپل باشد و فرد دیگری در مقابلش حاضر شود، هدفون چشم های کاربر را به مخاطب نمایش خواهد داد و چهره مخاطب را در کنار تصویر برای کاربر نمایش می دهد.

هدفون واقعیت مجازی جدید اپل

از دیگر قابلیت های ویژن پرو می توان به باز کردن همزمان چند برنامه و قرار دادن آن ها در بخش های مختلفی است که در دامنه دید کاربر هستند. بر اساس اعلام اپل این هدفون با تمامی محصولات این شرکت هماهنگ بوده و تمرکز اصلی آن روی افرادی است که در حال دورکاری یا به نوعی مخاطب تجاری اپل هستند.

/فارس

تگ ها:

نظر دهید

پاسخ دهید

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0