روش مخفی کردن عکس و فیلم در موبایل

همه ما در گوشی‌های خود اطلاعاتی همچون عکس یا فیلم داریم که کاملاً شخصی هستند و گاه حتی نمی‌خواهیم نزدیک‌ترین دوستان یا اعضای خانواده به آن دسترسی داشته باشند. اما اگر به هر دلیلی گوشی ما دست دوستان بسیار صمیمی‌مان باشد شاید به راحتی نتوانیم از اطلاعاتمان محافظت کنیم.

بنابراین بهترین راهکار علاوه بر قفل کردن گوشی، افزودن یک لایه امنیتی دیگر به گوشی است تا اپلیکیشن‌ها و عکس‌های گوشی از دید دیگران مخفی بماند.

برای مخفی کردن عکس‌ها و برنامه‌ها در گوشی‌های اندرویدی، اپلیکیشن‌های متعددی وجود دارد که اجازه قفل کردن اپلیکیشن‌ها و همچنین مخفی کردن عکس‌ و ویدیو را به شما می‌دهد. بعضی از این اپ‌ها همچون App Lock فقط امکان قفل کردن اپلیکیشن‌ها را دارد و برخی دیگر مثل Keep Safe عکس‌ها و ویدیوها را پنهان می‌کنند؛ اما App Lock Pro برنامه کاملی است که همه ویژگی‌ها را در خود جای داده است.

پس از نصب App Lock Pro باید یک پسورد انتخاب کنید و آدرس ایمیلی بدهید تا در صورت فراموش کردن رمز عبور، قادر به بازیابی‌ آن باشید. سپس برنامه دسترسی خواسته‌شده را فعال کنید تا این برنامه شروع به کار کند.

در صفحه اصلی برنامه، فهرست اپ‌های نصب شده روی گوشی را مشاهده می‌کنید که جلو هر یک قفلی قرار دارد. تنها کافی است این قفل را لمس کنید تا از این پس برای باز کردن آن، پسورد بخواهد. در این برنامه می‌توانید روی تنظیمات دستگاه، وای‌فای، بلوتوث، تماس‌های وارده و دفترچه تلفن رمز بگذارید تا در غیاب شما کسی به آنها دسترسی نداشته باشد.
در بخش Photos و Videos هم می‌توانید تصاویر شخصی خود را مخفی کنید تا در گالری نمایش داده نشوند. این کار با زدن دکمه + و سپس انتخاب عکس‌ها یا ویدیوها و لمس آیکون قفل انجام می‌شود. این برنامه را می‌توانید از کافه بازار یا مایکت به رایگان دانلود کنید.

/خبرآنلاین

امتیاز دهید
نظر دهید

پاسخ دهید

13 + 20 =

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0