شرایط و مدارک مورد نیاز لیزینگ خودرو در کارنامه

آیا با لیزینگ خودرو در کارنامه آشنایی دارید؟ ما ایرانی‌ها چند سالی است که با لیزینگ خودرو آشنا شده‌ایم و بارها نام آن را شنیده‌ایم یا از آن استفاده کرده‌ایم. لیزینگ خودرو در واقع همان خرید اقساطی است. زمانی که خودرویی به شکل لیزینگی به شما فروخته می‌شود، امکان خرید اقساطی خودرو برایتان به‌وجود می‌آید و مبلغ توافق‌شده برای معامله را به‌طور قسطی و تدریجی پرداخت می‌کنید. سند زمانی به شما تحویل داده خواهد شد که تمام اقساط را پرداخت کنید و تعهدات قیدشده در قرارداد لیزینگ را انجام بدهید.
حالا خبر خوب این است که مجموعه کارنامه نیز دریافت تسهیلات لیزینگ خودرو در کارنامه را در تهران فراهم کرده است. برای آشنایی بیشتر با این طرح با ما همراه باشید.

شرایط و مدارک مورد نیاز لیزینگ خودرو در کارنامه

معرفی و نحوه دریافت تسهیلات

با استفاده از طرح تسهیلات کارنامه، خریداران می‌توانند تا سقف ۵۰% از مبلغ خودرو تسهیلات دریافت نمایند و خودرو را به‌صورت اقساطی خریداری کنند. استفاده از تسهیلات کارنامه دو نکته مثبت دارد:

 • نکته اول اینکه نیازی نیست به‌صورت حضوری به مجموعه کارنامه یا بانک مراجعه کنید و می‌توانید تسهیلات را به‌ شکل آنلاین دریافت کنید.
 • نکته دوم اینکه مجموعه کارنامه خودروی شما را با یک ضمانت‌نامه کارشناسی ۲۰۰ میلیون تومانی و با قوانین و استانداردهای کارنامه تقدیم‌تان می‌کند. به این ترتیب می‌توانید از خریدتان اطمینان کامل داشته باشید و خیال‌تان از هر جهت راحت باشد.
طرح شرایط اقساطی خودرو کارنامه در حال حاضر فقط در شهر تهران فراهم است.

شرایط دریافت تسهیلات

در طرح تسهیلات کارنامه، شما می‌توانید از ۲۰ میلیون تا ۲ میلیارد تومان تسهیلات دریافت کنید و تا سقف ۵۰% از مبلغ خودرویی که می‌خواهید خریداری کنید، وام بگیرید.

سقف ارائه تسهیلات برای خودروهای داخلی ۴۰۰ میلیون تومان و سقف تسهیلات برای خودروهای خارجی ۲ میلیارد تومان است.

بگذارید با چند مثال بهتر توضیح دهیم:

فرض می‌کنیم که شما می‌خواهید یک خودروی داخلی با قیمت ۸۰۰ میلیون تومان خریداری کنید. بنابراین می‌توانید تا سقف ۵۰% درصد از مبلغ آن، یعنی ۴۰۰ میلیون تومان وام دریافت کنید. سقف تسهیلات، ۴۰۰ میلیون تومان است. یعنی اگر قیمت خودروی داخلی‌ای که قصد خریدش را دارید ۹۰۰ میلیون تومان باشد، شما همچنان تا ۴۰۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت می‌کنید. اگر قیمت خودروی داخلی‌ای که می‌خواهید بخرید، ۷۰۰ میلیون تومان باشد، می‌توانید تا ۳۵۰ میلیون تومان از کارنامه تسهیلات بگیرید.

اگر خودروی مدنظر شما وارداتی است، سقف تسهیلات ۲ میلیارد تومان خواهد بود.

برای دریافت تسهیلات مجموعه کارنامه باید چک صیادی داشته باشید و اگر خودتان چک صیادی ندارید و قرار است از چک صیادی شخص دیگری استفاده کنید، خودرو به نام آن شخص خواهد شد.

مدارک مورد نیاز جهت دریافت تسهیلات

 • سند مالکیت یا اجاره‌نامه محل سکونت (احراز محل سکونت)
 • چک صیادی (یک فقره ضمانت + تعداد اقساط)
 • کارت ملی
 • شماره همراه (به‌نام شخصی که چک صیادی دارد)
 • گردش حساب شش‌ماهه از حساب متصل به چک صیادی (دارای مجموع واریز و مجموع برداشت‌ها به‌صورت تفکیک‌شده)
 • فرم اطلاعات سامانه ثبت‌نام الکترونیک یا ثنا (الزاما با مهر دفترخدمات الکترونیک قضایی)
 • گواهی اشتغال به کار یا پروانه کسب
امتیاز دهید

تگ ها:

1 نظر
 1. سلام عالیه

پاسخ دهید

چهار × 1 =

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
 • کل (0)
مقایسه
0