ضربان قلب جایگزین گذرنامه می‌شود!

بر اساس گزارش سفر آینده از شرکت تحلیل سفر easyJet، با عنوان «۲۰۷۰: گزارش سفر آینده» آمده که کارشناسان از حالا برای آینده گردشگری و سفر در جهان چه پیش‌بینی کرده و سبک‌های سفر در ۵۰ سال آینده چگونه خواهد بود.

در آینده ممکن است مسافران با مشکلات حال حاضر مانند تفاوت ویژگی‌های فعلی آن‌ها با عکس پاسپورت قدیمیشان دیگر مواجه نشوند.

فرآیند تأیید هویت مسافران ممکن است به چیزی بیش از شناسایی ضربان قلب آن‌ها نیاز نداشته باشد. بنابراین تشخیص هویت و تایید اطلاعات حیاتی اشخاص در فرودگاه‌های بین‌المللی در آینده، با استفاده از ضربان قلب هر فرد که ویژگی خاص خود را دارد انجام خواهد گرفت.

کارشناسان پشت این گزارش جدید، با عنوان «۲۰۷۰: گزارش سفر آینده»، پیش‌بینی می‌کنند که صندلی‌های هواپیما نیز می‌توانند موقعیت و اندازه خود را با ماهیت بدن مسافر تطبیق دهند.

همچنین طبق پیش‌بینی تیم تحقیقاتی این مطالعه، پروازها در آینده ممکن است شاهد پیشرفت چشمگیری در سطح سرگرمی در این پروازها باشند.

این گزارش همچنین شامل پیش‌بینی‌های کارشناسان برای ماهیت اقامت در هتل در آینده گردشگری تا سال ۲۰۷۰ نیز می‌شود و انتظار می‌رود اتاق‌های هتل علاوه بر توانایی جمع‌آوری داده‌های مربوط به اندازه و ماهیت تخت‌ها برای شکل بدن مهمان، امکان ارائه اتاق‌های هوشمند با توانایی تطبیق با دمای هوا و خدمات سرگرمی مانند موسیقی سازگار با طبیعت فرد را نیز داشته باشند.

همچنین، تا سال ۲۰۷۰، کارشناسان بر اساس گزارش «۲۰۷۰: گزارش سفر آینده» پیش‌بینی می‌کنند که سفرهای آینده به لطف «فناوری چاپ سه‌بعدی که مسافران را قادر می‌سازد لباس‌ها و لوازم جانبی خود را در هر مقصدی که به آنجا می‌روند چاپ کنند»، به واقعیت‌ها نیاز نخواهد داشت.

این گزارش همچنین می‌گوید که عینک واقعیت مجازی جایگزین راهنمای تور خواهد شد و گردشگر در واقعیت مجازی راهنمایی شده و توضیحات مورد نیاز خود را برای مناطقی که بازدید خواهد کرد دریافت می‌کند.

/خبرآنلاین

امتیاز دهید
نظر دهید

پاسخ دهید

سه × 4 =

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0