رئیس اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی استعفا داد

رئیس اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی در حالی که قرار بود انتخابات اتحادیه تا دی ماه برگزار شود از سمت خود استعفا داد.

 گرچه بیش از یک ماه پیش، مینا مهرنوش سرپرست اتحادیه کسب و کارهای مجازی خبر از برگزاری انتخابات اتحادیه کسب و کارهای مجازی تا قبل از دی ماه سال جاری داده بود، حالا و قبل از برگزاری انتخابات، از سمت خود در این بخش استعفا داده است.

وی در گفت‌و گویی علت این استعفا را نداشتن توجه اتاق اصناف به این موضوع عنوان کرد و توضیح داد: با تمام فشارهایی که در این مدت بر من وارد شده بود من در سمت سرپرست اتحادیه کسب و کارهای مجازی مانده بودم، اما قرار شده بود انتخابات تا دی ماه برگزار شود که همچنان برگزار نشده است و گویا اتاق اصناف هیچ همتی برای انجام این کار ندارد. به همین خاطر و برای اینکه بیش از این حقوق کاربران و اعضای صنف تضییع نشود من از سمت خود کناره‌گیری می‌کنم.

مهرنوش همچنین ادامه داد: انتخابات اتحادیه کسب و کارهای مجازی بیش از یک سال است که به تعویق افتاده و از هشت ماه قبل که از طرف وزارت صمت به عنوان سرپرست این اتحادیه منصوب شدم، بارها از مسئولان خواستم، برای انجام این انتخابات اهتمام ورزند، اما کسی به حرف‌هایم توجه نکرد. در این میان بارها سازمان‌ها و انجمن‌های مختلف هم خواستار برگزاری انتخابات برای اتحادیه کسب‌وکارهای مجازی شدند اما تغییراتی در سامانه نوین اصناف هم رخ داده بود که مزید بر علت شد،که انتخابات به تعویق بیفتد اما به نظر می‌رسید دیگر چالش‌ها برطرف شده است اما متاسفانه گویا اینطور نیست.

در نهایت حالا مهرنوش در نامه‌ای که به مجتبی صفایی رئیس اتاق اصناف ایران فرستاده است هم عنوان کرده است: به دلیل برآشفتگی و مشکلات بسیار زیاد در اتحادیه کسب و کارهای مجازی و با اصرار بیش از حد وزارت صمت و تاکید ایشان برای سر و سامان دادن به وضعیت اتحادیه، برای مدت کوتاهی مسئولیت ریاست اتحادیه را پذیرفتم. اما قرار بود انتخابات بعد از گذشت دو تا سه ماه برگزار شود متاسفانه تا کنون به بهانه ها و دلایل گوناگون به تعویق افتاده است و اتاق اصناف ایران اهتمامی برای برگزاری انتخاب ندارد.

مهرنوش در ادامه این نامه نوشته است: با توجه به تضییع حقوق صنفی صاحبان کسب و کارهای مجازی به دلیل تاخیر در تعیین تکلیف اتحادیه از سمت خود استعفا می‌دهم.

/ایسنا

امتیاز دهید
نظر دهید

پاسخ دهید

پنج × چهار =

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0