مزایای مراجعه حضوری برای دریافت سفارش اسنپ فود

آیا با مزایای مراجعه حضوری برای دریافت سفارش اسنپ فود آشنایی دارید؟ خبر خوب برای آن دسته از افرادی که در انتظار ماندن برای تحویل غذای سفارش داده شده را  کسل کننده می‌دانند، اضافه شدن قابلیت مراجعه حضوری اسنپ فود است. این امکان تازه، فرصت آن را فراهم ساخته که در هزینه و زمان انتظار تا دریافت غذای سفارش داده شده، صرفه جویی کرده و شخصا برای تحویل گرفتن آن، مراجعه کنید. این مورد علاوه بر بسیاری از مزایای دیگر است که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد؛ قابلیت مراجعه حضوری اسنپ فود را به یک قابلیت فوق العاده، تبدیل کرده است.

قابلیت مراجعه حضوری اسنپ فود چیست؟

زمانی که تصمیم به ثبت سفارش در اسنپ فود می‌گیرید، بعد از انتخاب دسته غذایی موردنظر و یا بعد از انتخاب کافه، رستوران، نانوایی، میوه فروشی و… در بالای صفحه گزینه “مراجعه حضوری” را مشاهده خواهید کرد که با انتخاب آن، می‌توانید به جای منتظر ماندن برای رسیدن سفارش، به صورت حضوری به محل رستوران یا فروشگاه و … مراجعه کرده و سفارش خود را در زمان مقرر تحویل بگیرید.

به این ترتیب اسنپ فود، زمان آماده شدن سفارش شما را اعلام کرده و امکان آن را خواهید داشت که با زمان بندی مشخص، درست در همان موقع در محل رستوران، کافه، قنادی و …؛ حاضر شده و بدون فوت وقت، سفارش خود را دریافت کنید. حتی جالب است بدانید که وقتی در یک فودکورت نشسته‌اید نیز می‌توانید از این قابلیت همراه با تخفیف های اسنپ فود استفاده کنید.

چرا بهتر است از مراجعه حضوری اسنپ فود استفاده کنیم؟

ممکن است شما در مسیر رفتن به منزل یا محل کار، مایل به سفارش سریع‌تر غذا یا محصول دیگری باشید؛ در این صورت استفاده از قابلیت مراجعه حضوری، یک امکان فوق العاده است. به این ترتیب در هر نقطه شهر سفارش خود را ثبت کرده و در مسیر به صورت حضوری آن را تحویل خواهید گرفت.

در شرایطی دیگر ممکن است که مایل به دریافت سفارش از مراکز یا رستوران‌هایی باشید که در اطراف محل آدرس شما قرار نداشته و امکان ثبت سفارش معمولی از آن‌ها را ندارید. در این صورت استفاده از امکان مراجعه حضوری، به شما فرصت آن را می‌دهد که به راحتی از این رستوران‌ها و فروشگاه‌ها نیز سفارش داشته و به صورت حضوری برای دریافت آن مراجعه کنید.

مزایای مراجعه حضوری برای دریافت سفارش اسنپ فود

همان طور که در بالا نیز اشاره کردیم؛ این قابلیت جدید اسنپ فود که به نفع مشتری و برای کمتر شدن هزینه و زمان انتظار او طراحی شده است، مزایای بیشتری دارد که در زیر به آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

کاهش زمان انتظار مشتری در صف

با توجه به قرار گرفتن فودکورت ها در مکان‌های پر ازدحام و شلوغ شدن آنها در ساعات صرف غذا انتظار می‌رود برای دریافت سفارشات، یک صف مشتری شکل بگیرد. در این شرایط استفاده از امکان مراجعه حضوری اسنپ فود، کمک خواهد کرد تا سفارش شما در صف انتظار، تحویل سفارش قرار نگرفته و بتوانید با اطلاع از زمان آماده شدن، سفارش خود را تحویل گرفته و آن را در فضای فودکورت صرف کنید.

حذف هزینه پیک

بدیهی است که با مراجعه حضوری، نیازی به رفت و آمد پیک نبوده و از این حیث، هزینه پیک از مبلغ فاکتور شما حذف خواهد شد.

رفع محدودیت آدرس در ثبت سفارش

همان طور که می‌دانید برای تحویل سفارش از اسنپ فود، باید در یک محدوده تعیین شده وابسته به محل آدرس خود، ثبت سفارش داشته باشید. اما قابلیت جدید، این محدودیت را حذف کرده و شما می‌توانید ثبت سفارش خود را در هر منطقه شهر انجام داده و در زمان مشخص، برای دریافت سفارش به آن جا مراجعه کنید.

تخفیف‌های ویژه اسنپ فود

اسنپ فود در زمان‌های مختلف تخفیف‌های جذابی برای حمایت از مشتریان خود لحاظ می‌کند که با استفاده از قابلیت مراجعه حضوری هم می‌توان از این تخفیف ها استفاده کرد و به صرفه‌ترین خرید را از اسنپ فود داشت.

 دریافت سفارش اسنپ فود

مراجعه حضوری اسنپ فود

چرا باید مراجعه حضوری اسنپ فود را امتحان کرد؟

اگر می‌خواهید کمترین زمان انتظار برای دریافت سفارش خود را تجربه کرده و در ضمن کمترین هزینه را بابت آن بپردازید؛ حتما مراجعه حضوری اسنپ فود را تجربه کرده و از مزایای آن بهره مند شوید. در واقع قابلیت مراجعه حضوری اسنپ فود فرصتی است که بهترین مدیریت را در زمان و هزینه‌های خود داشته و تمام رستوران‌ها، کافه‌ها و فروشگاه‌های شهر در دستان شما باشد!

برای استفاده از این قابلیت می‌توانید از اینجا به اپلیکیشن اسنپ فود وارد شوید و از نانوایی، کافه، رستوران، قنادی و سایر مراکز مورد علاقه‌ی خود سفارش را ثبت کنید و در کمترین زمان و هزینه با مراجعه حضوری آن را دریافت کنید.‌

 

امتیاز دهید

تگ ها:

نظر دهید

پاسخ دهید

دو + شش =

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0