جنجال بزرگ بر سر توییت جدید ایلان ماسک: اول وای فای یا اول باتری؟

توییت جدید ایلان ماسک و شوخی با هرم سلسله‌ مراتب نیازهای مزلو به سرعت با واکنش کاربران شبکه اجتماعی توییتر روبه‌رو شد.

ایلان ماسک یکی از پر طرفدارترین صفحات کاربری در شبکه اجتماعی توییتر را دارد و هر از چند گاهی با توییت‌هایش توجه کاربران را به خود جلب می‌کند.

او به تازگی در توییتی برخورداری از اینترنت وایرلس را در پایین‌ترین نقطه هرم، پایین‌تر از نیازهای زیستی چون خوراک و خواب قرار داده است.

جنجال بزرگ بر سر توییت جدید ایلان ماسک

در هرم مازلو نیازهای آدمی از یک سلسله‌مراتب برخوردارند و رفتار افراد در لحظات خاص تحت تأثیر شدیدترین نیاز قرار می‌گیرد. هنگامی که ارضای نیازها آغاز می‌شود، تغییری که در انگیزش فرد رخ خواهد داد بدین گونه است که به جای نیازهای قبل، سطح دیگری از نیاز، اهمیت یافته و محرک رفتار خواهد شد. نیازها به همین ترتیب تا پایان سلسله‌مراتب نیازها اوج گرفته و پس از ارضاء، فروکش کرده و نوبت به دیگری می‌سپارند.

جنجال بزرگ بر سر توییت جدید ایلان ماسک

پس از توییت ایلان ماسک درباره هرم مازلو بسیاری از کاربران نظرات تازه‌ای را به شوخی در مقابل پیشنهاد ایلان ماسک قرار دادند.

یکی از کاربران نکته‌بین به خوبی اشاره کرده است که پیش از وای‌فای باید نیاز به باتری برای تامین انرژی دستگاه‌های بی‌سیم برطرف شود.

جنجال بزرگ بر سر توییت جدید ایلان ماسک

دیگری اینترنت را در مرحله‌ بالای وای‌فای قرار داده است و باتری را در پایین آن به تصویر کشیده است.

به این ترتیب بسیاری از کاربران با توییت ایلان ماسک درگیر شده‌اند و با پاسخ‌های گوناگون به این ماجرا واکنش نشان داده‌اند.

همین باعث شده که کاربری علاقه مردم به تعامل با مالک توییتر را دستمایه شوخی قرار دهد و در نموداری طنزآمیز نشان دهد که برای بسیاری پاسخ ماسک به یک توییت باعث احساس قدرت می‌شود حتی بیشتر از پول و جایگاه اجتماعی!

جنجال بزرگ بر سر توییت جدید ایلان ماسک

امتیاز دهید
نظر دهید

پاسخ دهید

سه × 1 =

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0