تپسی‌ پک، سرویس جدید تپسی برای ارسال به‌صرفه

با تپسی‌ پک آشنایی دارید؟ تمایل مردم به خرید آنلاین و غیرحضوری روز به روز در حال افزایش است و روزانه افراد زیادی بدون مراجعه به فروشگاه‌ها، کالاهای مورد نیاز خود را تهیه و در محل کار یا خانه دریافت می‌کنند.

با توجه به محبوبیت این سبک خرید، فروشگاه‌ها هم برای پاسخ به این نیاز، شرایط خرید غیرحضوری را فراهم کرده‌ و کسب و کارهای آنلاین زیادی هم برای فروش کالاها شکل گرفته‌اند. همه این فروشگاه‌ها و کسب و کارها هم با یک دغدغه مشترک مواجه هستند و آن هم ارسال کالا با کمترین هزینه است.

تپسی‌پک، سرویس جدید تپسی، برای برطرف کردن همین دغدغه راه‌اندازی شده و قرار است هزینه‌های ارسال را به صورت چشمگیری کاهش دهد و ارسال کالا را بیش از پیش ساده کند.

تپسی‌ پک چیست؟

تپسی‌پک نام سرویسی جدید از تپسی است که برای ارسال بسته کاربرد دارد اما خدماتی متفاوت از موتوپیک و اتوپیک را ارائه می‌دهد. با استفاده از این سرویس، حداقل ۳ ساعت پیش از ارسال بسته، درخواست خود را ثبت می‌کنید و در زمان مقرر، بسته را به سفیر تپسی تحویل می‌دهید تا به دست گیرنده برسد. ارسال بسته‌ها در این سرویس به صورت تجمیعی و با خودرو انجام می‌شود و به همین دلیل استفاده از آن تا ۳۰ درصد قیمت پایین‌تری نسبت به دیگر سرویس‌های ارسال بسته در تپسی دارد.

تپسی‌ پک چگونه کار می‌کند؟

برای استفاده از سرویس تپسی‌پک، درخواست خود را حداقل ۳ ساعت پیش از ارسال بسته، در اپلیکیشن تپسی‌پک ثبت کنید و در زمانی که اعلام کردید، بسته را برای ارسال به مقصد، به سفیر تپسی تحویل دهید.

تپسی‌ پک چه مزایایی دارد؟

با استفاده از تپسی‌پک از مزایای زیر بهره‌مند می‌شوید:

  • هزینه ارسال بسته تا ۳۰ درصد کاهش می‌یابد. در این سرویس هر سفیر به جای دریافت و به مقصد رساندن بسته‌ها به صورت مجزا، تعداد زیادی از بسته‌ها را بر اساس برنامه زمان‌بندی شده جمع‌آوری می‌کند و به مقصد می‌رساند. در نتیجه هزینه ارسال کمتری پرداخت خواهید کرد.
  • زمان را مدیریت می‌کنید. با زمان‌بندی ارسال‌ها، دیگر نیازی نیست منتظر پیدا شدن پیک بمانید و در زمان مقرر بسته از شما تحویل گرفته می‌شود.
  • احتمال پیدا نشدن سفیر، نزدیک به صفر است. این سرویس تپسی، ناوگان اختصاصی دارد و برنامه سفیر برای مراجعه به شما در موعد مقرر تنظیم شده است. بنابراین سفیر حتما در زمان مشخص شده بسته را از شما تحویل می‌گیرد.

تپسی‌ پک به درد چه کسانی می‌خورد؟

این سرویس به‌خوبی می‌تواند پاسخگوی نیاز فروشگاه‌های آنلاین و فروش غیرحضوری فروشگاه‌ها باشد. این کسب و کارها می‌توانند با استفاده از تپسی‌پک، هزینه‌های ارسال را به میزان چشمگیری کاهش دهند و ارسال‌های خود را زمان‌بندی کنند.

همین حالا می‌توانید بدون نیاز به نصب اپلیکیشن، سفارش خود را برای ارسال بسته‌هایتان در تپسی‌پک ثبت کنید:

توجه کنید که این سرویس، برای ارسال در لحظه مناسب نیست و برای ارسال‌های فوری می‌توانید از سرویس‌های موتوپیک و اتوپیک استفاده کنید.

نکاتی که باید در مورد تپسی‌پک بدانید

برای استفاده از تپسی‌پک، نکات زیر را در نظر بگیرید:

  • فقط فرستنده می‌تواند هزینه ارسال را پرداخت کند.
  • پرداخت هزینه فقط به صورت آنلاین است.
  • ارسال بسته‌ها با خودرو انجام می‌شود.
  • امکان دریافت و تحویل بسته در جلوی در واحد وجود ندارد و بسته باید جلوی در ساختمان به سفیر تپسی تحویل و از او دریافت شود.

سوالی در مورد تپسی‌پک دارید؟

در این مطلب، شما را با تپسی‌پک آشنا کردیم و در مورد ویژگی‌های این سرویس جدید تپسی به شما گفتیم. حالا وقت آن است که شما هم با دانلود تپسی‌پک و استفاده از آن، نظر خود را در مورد این سرویس به ما بگویید و سوالات خود را در دیدگاه‌ها از ما بپرسید. در اولین فرصت، پاسخگوی شما خواهیم بود.

5/5 - (1 امتیاز)

تگ ها:

نظر دهید

پاسخ دهید

شش − چهار =

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0