توئیت‌های متعدد ایلان ماسک، صدای کاربران را درآورد

بعضی از کاربران توئیتر از این که فید حساب کاربری آن‌ها پر توئیت‌های متعدد ایلان ماسک، مالک این شبکه اجتماعی شده است، شکایت کردند.

زوئی شیفر، دبیر ارشد پلتفرمر از ۹۹ هزار دنبال کننده خود در توئیتر پرسید: آیا صفحه برای شما کاربران هم پر از پاسخ‌های ایلان ماسک است. این توئیت، بیش از ۶۰۰ پاسخ گرفت که بسیاری از آن‌ها درباره مسئله مشابه، شکایت داشتند.

سه کارمند توئیتر در گفتگو با اینسایدر، تائید کردند توئیت‌های تاپ، پست‌ها و پاسخ‌های ایلان ماسک هستند.

ماسک به این گمانه‌زنی واکنش نشان داد و اعلام کرد لطفا همراه ما باشید تا زمانی که تنظیمات الگوریتم را انجام می‌دهیم.

گویا ماسک هفته گذشته یک مهندس ارشد توئیتر که به کاهش میزان مشاهده توئیت‌های این میلیاردر در توئیتر اشاره کرده بود را اخراج کرده بود.

طبق گزارش پلتفورمر، ماسک از کارمندان خواسته بود تحقیق کنند و ببینند آیا امکان بازدید توئیت‌های او به دلیل مشکل احتمالی در الگورتیم توئیتر، محدود شده است.

کارمندان توئیتر به ماسک، آمار داخلی و نمودار گوگل ترندز که مربوط به آمار تعامل با حساب او بود را نشان دادند. هنگامی که یکی از دو مهندس ارشد اظهار کرد شاید کاهش شمار بازدید پست‌های ایلان ماسک به دلیل عدم علاقه عمومی از زمان خرید توئیتر توسط او باشد، ماسک این مهندس را اخراج کرد.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، ماسک مدتی است نگران تعداد بازدید‌ها و تعامل کاربران است. وی اوایل فوریه، حساب توئیتر خود را به مدت یک روز، خصوصی کرد تا ببیند آیا این تعامل در این پلتفرم را تقویت خواهد کرد.

تگ ها:

نظر دهید

پاسخ دهید

18 + چهار =

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0