قابلیت‌های ویژه تلگرام بیزینس

اضافه‌کردن ساعات کاری، آدرس و لوکیشن، پشتیبانی از چت‌بات و موارد دیگر از قابلیت‌های تلگرام بیزینس هستند.

از امروز کاربران تلگرام پریمیوم می‌توانند از قابلیت‌های مختلف تلگرام بیزینس استفاده کنند. نسخه تجاری تلگرام قابلیت‌های مختلفی را در اختیار کاربران و کسب‌وکار‌ها می‌گذارد؛ اضافه‌کردن ساعات کاری، آدرس و لوکیشن، ارسال پاسخ‌های سریع و پیام‌های خودکار و ایجاد چت‌بات از قابلیت‌های این نسخه هستند.

براساس اعلام رسمی تلگرام، این شرکت مدت‌هاست که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا ربات‌ها و اپلیکیشن‌های کوچکی بسازند و از آن برای تبلیغات یا معرفی خدمات خود استفاده کنند. حالا با معرفی تلگرام بیزینس هر کاربری، حتی اگر مهارت کدنویسی نداشته باشد، می‌تواند به راحتی چت‌بات بسازد. این چت‌بات‌ها می‌توانند پیام کاربران را پردازش کنند و از طرف شما به آنها پاسخ دهند.

همانند نسخه تجاری واتس‌اپ، در تلگرام بیزینس نیز می‌توانید ساعات کاری به همراه موقعیت مکانی خود را روی نقشه قرار دهید. به این طریق کاربران می‌توانند آدرس شما را پیدا کنند و یا ببینند که چه زمانی به شما مراجعه کنند.

یکی دیگر از قابلیت‌های این نسخه، سفارشی‌کردن صفحه شروع چت است. به این طریق شما می‌توانید انتخاب کنید که افراد قبل از شروع مکالمه چه متن یا استیکری را ببینند. این قابلیت به شما امکان می‌دهد اطلاعات مربوط به محصولات و خدمات خود را پیش از شروع مکالمه در اختیار کاربران بگذارید یا به آنها خوشامد بگویید.

با فعال‌کردن تلگرام بیزینس می‌توانید پاسخ‌های سریع ایجاد کنید. پاسخ‌های سریع درواقع میانبر‌هایی برای ارسال پیام‌های از پیش تعیین‌شده هستند. این پیام‌ها می‌توانند حاوی لینک، استیکر، تصاویر و فایل باشند. این امر به شما کمک می‌کند تا به سرعت اطلاعاتی را که مشتریان شما اغلب به آن نیاز دارند ارسال کنید. شما با نوشتن «/» در چت‌بار می‌توانید پیام‌های آماده را ببینید، درصورت تمایل ویرایش کنید و بفرستید.

ارسال پیام‌های تنظیم‌شده برای مواقعی که کسب‌وکار شما برای مدتی تعطیل است، از دیگر قابلیت‌های این نسخه تلگرام است. در این مواقع، اگر کاربری به شما پیامی بدهد، به‌شکل خودکار به او گفته می‌شود که درحال‌حاضر کسب‌وکار شما تعطیل است. همچنین برای جلوگیری از ارسال پیام‌های تجاری به دوستان و خانواده، شما می‌توانید پیام‌های خودکار را محدود کنید.

درحال‌حاضر، تمام ویژگی‌های تلگرام بیزینس به‌صورت رایگان برای مشترکین پریمیوم در دسترس است.

/دیجیاتو

امتیاز دهید
نظر دهید

پاسخ دهید

پنج + 3 =

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0