تقلید زاکربرگ از ایلان ماسک در خدمات پولیِ تیک آبی

شرکت مادر فیس‌بوک و اینستاگرام یعنی متا روز یکشنبه اعلام کرد که یک سرویس اشتراک پولی را برای تأیید کردن حساب‌های خود به طور آزمایشی اجرا خواهد کرد.

 شرکت مادر فیسبوک و اینستاگرام یعنی متا روز یکشنبه اعلام کرد که یک سرویس اشتراک پولی را برای تأیید کردن حساب‌های خود به طور آزمایشی اجرا خواهد کرد.

این سرویس موسوم به “تأیید شده از سوی متا” Meta Verified که این هفته در دسترس کاربران در استرالیا و نیوزلند خواهد بود، احراز هویت آن‌ها را انجام داده و برای نشان دادن وضعیت آنها با تیک آبی به آنها پاداش می‌دهد.

مارک زاکربرگ، مدیر عامل شرکت متا گفت: این اشتراک همچنین شامل محافظت اضافی در برابر جعل هویت و اطمینان از پشتیبانی از مشتریان اولویت‌دار می‌شود.

هزینه این سرویس 11.99 دلار (تقریباً 11.20 یورو) در ماه در وب یا 14.99 دلار در ماه در سیستم عامل iOS  اپل و همچنین گوشی‌های اندرویدی خواهد بود.

پیش از این، ایلان ماسک، مالک جدید شرکت توییتر، سرویس اشتراک ماهانه 8 دلاری موسوم به «تویتر بلو» را برای خدمات مشابهی راه اندازی کرده است.

بر اساس این گزراش، راه اندازی این خدمات توییتر در سال گذشته با موج شرم آور حساب‌های جعلی نتیجه معکوس داد و تبلیغ کنندگان را ترساند و آینده این شرکت را با تردید مواجه کرد.

ماسک مجبور شد قبل از راه‌اندازی مجدد آن در ماه دسامبر، این تلاش را برای مدت کوتاهی متوقف کند.

زاکربرگ، با این حال، تاکید کرد که هیچ تغییری در حساب‌های فیسبوک و اینستاگرام که قبلاً تأیید شده‌اند، ایجاد نخواهد شد.

سایر برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی، مانند اسنپ چت و پیام‌رسان تلگرام نیز سال گذشته خدمات اشتراک پولی را به عنوان منبع درآمد جدیدی راه‌اندازی کردند.

نظر دهید

پاسخ دهید

سه × 4 =

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0