تسهیلات فوری دیجی‌پی با ضمانت سفته الکترونیک در نمایشگاه اینوتکس

دیجی‌پی، در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳، وام فوری با ضمانت سفته الکترونیک و چک به کاربران ارائه خواهد کرد. نمایشگاه اینوتکس از ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در محل پارک فناوری پردیس برگزار خواهد شد و دیجی‌پی در کنار شرکت تکنوتجارت در غرفه شماره ۸۰۴ نمایشگاه حضور خواهد داشت.

متقاضیان دریافت وام ۳۰میلیون تومانی دیجی‌پی در مدت زمان برگزاری نمایشگاه می‌توانند از امکان طی کردن فوری کل فرآیند با حضور در این غرفه، بهره‌مند شوند. گفتنی‌ست کاربرانی که برای دریافت این تسهیلات چک صیادی به‌نام خودشان ندارند، می‌توانند به‌جای چک، از امکان ارائه سفته الکترونیکی استفاده کنند.

بنابر اعلام روابط عمومی دیجی‌پی، برای دریافت تسهیلات ۳۰میلیون تومانی دیجی‌پی، متقاضی باید شرایط دریافت تسهیلات را احراز کند و پس از انجام مراحل امکان‌سنجی و ارائه مدارک هویتی، بر اساس رتبه اعتباری خود از طریق چک صیادی یا سفته وارد مرحله تضمین شود و بعد از ارائه یکی از این تضامین و امضای الکترونیکی قرارداد این اعتبار را دریافت کند. با وجود آن‌که همه فرایندهای ثبت‌نام تا دریافت اعتبار، به‌صورت غیرحضوری و آنلاین، به‌راحتی قابل انجام است، در مدت زمان برگزاری نمایشگاه، امکان پشتیبانی حضوری و راهنمایی کاربران در نمایشگاه اینوتکس فراهم شده است و کاربران با سرعت و هماهنگی بیشتری مراحل دریافت تسهیلات را طی خواهند کرد. در تمام این مراحل همکاران پشتیبانی دیجی‌پی برای تسریع در زمان و تسهیل فرآیندها در کنار کاربران متقاضی حضور خواهند داشت.

برای انجام مراحل ثبت‌نام آنلاین هم کافی است اپلیکیشن دیجی‌پی را از وب‌سایت رسمی این شرکت یا استورهای معتبر دریافت و نصب و طبق راهنمای موجود در این اپلیکیشن مراحل را تکمیل کنید.

متقاضیانی که فرایند اعتبارسنجی را پشت سر گذاشته و پذیرفته شوند، می‌توانند بدون هیچ محدودیتی در گروه‌های کالایی پذیرندگان دیجی‌پی از جمله دیجی‌کالا، تا سقف ۳۰میلیون تومان اینترنتی خرید کنند.

 

نظر دهید

پاسخ دهید

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0