تردز در اتحادیه اروپا ممنوع شد

بر اساس قانون مقررات حفاظت از داده‌های عمومی اتحادیه، درحال حاضر امکان دانلود اینستاگرام تردز از گوگل‌پلی و اپ‌استور در کشور‌های اروپایی به‌خاطر نگرانی از رعایت‌نشدن حریم خصوصی کاربران امکان‌ امکان‌پذیر نیست.

برنامه Threads شرکت متا پلتفرم در اتحادیه اروپا ارائه نخواهد شد زیرا این شرکت در حال بررسی نحوه اشتراک گذاری داده بین پلتفرم جدید و برنامه اینستاگرام است.

این شبکه اجتماعی در کشور‌های عضو اتحادیۀ اروپا ارائه نخواهد شد، چون بر اساس قانون GDPR یا مقررات حفاظت از داده‌های عمومی اتحادیه، درحال حاضر امکان دانلود اینستاگرام تردز از گوگل‌پلی و اپ‌استور در کشور‌های اروپایی به‌خاطر نگرانی از رعایت‌نشدن حریم خصوصی کاربران امکان‌پذیر نیست.

فروشگاه‌های اپلیکیشن در کشورهای اتحادیه اروپا، از جمله آلمان، اسپانیا، ایتالیا، فرانسه، ایرلند و بلژیک، از صبح چهارشنبه، برنامه Threads را پوشش نمی‌دادند. با توجه به فهرست‌بندی‌های موجود در فروشگاه App شرکت اپل در ایالات متحده و بریتانیا، انتظار می‌رود این سرویس جدید در روز پنجشنبه فعال شود.

تعدادی از شرکت ها، از جمله متا، تحت قوانین DMA خود را به عنوان “دروازه بان” معرفی کرده اند، که به طور بالقوه آنها را مشمول مقررات سختگیرانه تر در مورد اشتراک گذاری داده ها و اولویت دادن به محصولات خود می کند.

روزنامه ایندیپندنت ایرلند به نقل از سخنگوی کمیسیون حفاظت از داده های ایرلند گزارش داد که Threads در زمان راه اندازی در اتحادیه اروپا عرضه نمی شود. گراهام دویل، معاون کمیسر ناظر ایرلندی در این خصوص گفت: متا به ما اطلاع داده است که در حال حاضر هیچ برنامه ای برای ایفای این سرویس در اتحادیه اروپا ندارند.

تگ ها:

نظر دهید

پاسخ دهید

11 − 7 =

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0