بهترین ساعت‌های هوشمند برای کودکان

بازار اصلی ساعت‌های هوشمند گزینه‌های مختلفی را برای اقشار و سنین مختلف ارائه می‌کند.

در دسته بندی ساعت‌های هوشمند، برای استفاده کودکان نیز دسته بندی تخصصی وجود دارد که این ساعت‌ها از نظر طراحی، قابلیت ها، جذابیت و قیمت با ساعت‌های هوشمند معمولی تفاوت زیادی دارند.

در این گزارش، پنج ساعت هوشمند مناسب برای کودکان معرفی شده است:

ساعت Noise Scout Kids

این ساعت هوشمند دارای یک اسلات سیم کارت با قابلیت تماس و دارای دوربینی است که از تماس تصویری پشتیبانی می‌کند، علاوه بر این، ساعت مذکور دارای دکمه SOS است که می‌تواند به سرعت هشدار‌هایی را با جزئیاتی مانند مکان فعلی به والدین ارسال کند.

والدین می‌توانند برنامه Noisefit Buddy را در دستگاه‌های Android و iOS خود نصب کنند تا ساعت هوشمند را از راه دور دنبال و نظارت کنند.

 ساعت Watch Out Wearables

این ساعت هوشمند فناوری ضد سرقت را ارائه و از تماس‌های صوتی و تصویری پشتیبانی می‌کند، در طراحی رنگارنگ با صفحه‌نمایش دایره‌ای و دوربین ۲ مگاپیکسلی عرضه می‌شود و دارای سنسور بوت است که به‌طور خودکار هنگام برداشتن ساعت از دست، به والدین اعلان ارسال می‌کند.

ساعت Sekyo

این ساعت با پشتیبانی تماس محلی با قیمت مقرون به صرفه‌ای عرضه می‌شود. با این حال، فقط با شبکه ۲G سازگار است و قابلیت تماس تصویری را ندارد. این ساعت دارای GPS داخلی است و می‌تواند موقعیت مکانی را در زمان واقعی با والدین با دقت حداکثر ۹۰ متر به اشتراک بگذارد. از ردیابی به موقع پشتیبانی می‌کند. دارای بند مناسب برای پوست و مقاوم در برابر آب است که آن را به همراهی عالی برای کودکان تبدیل می‌کند.

ساعت Fitbit Ace ۳

یک ردیاب تناسب اندام که به طور خاص برای کودکان طراحی شده است که تا هشت روز عمر باتری، ردیابی خواب و بسیاری از ویژگی‌های کنترل والدین را از طریق برنامه Fitbit ارائه می‌کند. این دستگاه به ایجاد عادات سالم برای کودکان کمک می‌کند و سیگنال‌های مجازی خاصی را هنگامی که کودک یک کار را انجام می‌دهد ارائه می‌کند.

اپل واچ و SE

قیمت آن مناسب است و می‌توان آن را به عنوان یک ساعت هوشمند مناسب برای کودکان دسته بندی کرد، زیرا بسیاری از ویژگی‌های کنترل والدین را ارائه می‌دهد. این ساعت باید با آیفون جفت شود تا دائماً متصل بماند.

امتیاز دهید
نظر دهید

پاسخ دهید

هجده − یک =

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0