امکان انتقال یکپارچه تماس‌ها بین گوشی و تبلت در اندروید

اندروید به زودی امکان انتقال یکپارچه تماس‌ها بین گوشی و تبلت را فراهم می‌کند.

 از آنجایی که گوگل در تلاش برای بهبود تجربه تماس در اندروید است، انتظار می‌رود گوگل کتابخانه Telecom Jetpack که حاوی API‌هایی به طور خاص برای تقویت فناوری مربوط به تماس است را به زودی ارائه کند.

از طریق این رابط، تلفن‌های اندرویدی ممکن است به زودی قادر به انتقال تماس‌ها به تبلت گوگل پیکسل، با استفاده از بلندگو و ویدیو باشند.

مشعل رحمان، متخصص اندروید توضیح داد که ویژگی برجسته ارائه شده توسط کتابخانه Telecom Jetpack، امکان پخش و انتقال تماس‌های VoIP از تلفن هوشمند به تبلت را فراهم می‌کند. به این ترتیب، به جای استفاده از تلفن برای تماس‌های Google Mate و Skype، کاربران می‌توانند صفحه نمایش بزرگ‌تر و بلندگو‌های پیشرفته‌تری روی تبلت داشته باشند.

کتابخانه Telecom Jetpack با آداپتور خروجی Android یکپارچه شده است و انتقال را بدون مشکل می‌کند. این امکان به ویژه برای برنامه‌هایی است که از اتصال به اینترنت برای ارتباط صوتی استفاده می‌کنند.

با استفاده از این ویژگی جدید، کاربران می‌توانند روی دکمه “ارسال” در برنامه ضربه زده و یک تبلت گوگل پیکسل را به عنوان گیرنده انتخاب کنند که صدا را منتقل می‌کند.

این ویژگی جدید به تبلت پیکسل کمک می‌کند تا به جای یک تبلت معمولی، به عنوان یک مرکز خانگی هوشمند عمل کند. این ویژگی منحصر به تبلت گوگل پیکسل خواهد بود، زیرا تنها تبلت اندرویدی با گیرنده Cast است.

/باشگاه خبرنگاران جوان

امتیاز دهید
نظر دهید

پاسخ دهید

8 + یک =

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0