استارلینک گران شد

شرکت اسپیس ایکس، هزینه اشتراک ماهانه اینترنت ماهواره‌ای استارلینک برای بعضی از کاربران خانگی را افزایش داد و مشتریان این سرویس نگران هستند که قیمت آن دوباره افزایش پیدا کند.

استارلینک، اینترنت ماهواره‌ای با سرعت ۱۰۰ تا ۲۰۰ مگابیت بر ثانیه را برای مشترکان در مناطق روستانی و ارتفاعات بالاتر فراهم می‌کند. اسپیس ایکس در دسامبر اعلام کرده بود شمار مشترکان این سرویس در سراسر جهان، از مرز یک میلیون نفر عبور کرده است.

این شرکت هفته گذشته ایمیلی به مشتریان ارسال و اعلام کرد اشتراک خانگی استارلینک، برای افراد در مناطق دارای ظرفیت محدود، از ۲۴ آوریل، ۱۰ دلار گران‌تر شده و از ۱۱۰ دلار، به ۱۲۰ دلار در ماه خواهد رسید. در این بین، قیمت برای مشتریان در مناطق دارای ظرفیت بالا، به میزان ۲۰ دلار کاهش پیدا می‌کند و آنها ماهانه ۹۰ دلار پرداخت خواهند کرد.

برای دومین بار در سال است که اسپیس ایکس، قیمت خدمات استارلینک را افزایش می‌دهد. این شرکت در مارس سال ۲۰۲۲ اعلام کرد به دلیل افزایش تورم، قیمت اشتراک ماهانه استارلینک را ۱۱ دلار بالا برده و از ۹۹ دلار، به ۱۱۰ دلار می‌رساند. همزمان، هزینه کیت استارلینک برای مشتریان جدید، از ۵۰۰ دلار، به ۶۰۰ دلار افزایش یافت.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، مشتریان متعدد استارلینک که از این افزایش قیمت مطلع شدند، گفتند از این که پول بیشتری بابت این سرویس پرداخت می‌کنند، ابراز نارضایتی کردند.

تگ ها:

نظر دهید

پاسخ دهید

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0