از آپتایم تا گنجه؛ ارسال کالا با دیجی ‌اکسپرس

دیجی اکسپرس یک شرکت مبتنی بر تکنولوژی دیجیتال است که خدمات سریع و مطمئن به مشتریان خود ارائه میدهد. خدمات این شرکت شامل دریافت و تحویل اقلام فروشندگان به مشتریان در یک بازه زمانی از قبل تعیین شده و همچنین دریافت و تحویل کالای سوپرمارکتی در زمان کوتاه است.

مسئله‌ لجستیک یکی از مهم‌ترین مسائلی است که در کشوری به پهنای ایران، در حوزه‌ جمع‌آوری، پردازش، توزیع و تحویل کالا مطرح است. دیجی‌اکسپرس به‌عنوان شرکت لجستیکی هوشمند دیجی‌کالا در سال ۱۳۹۹ راه‌اندازی شد تا زیرساخت لجستیکی دیجی‌کالا را که در طی بیش از ۱۰ سال تلاش، به یکی از قدرتمندترین زیرساخت‌های کشور تبدیل شده است، در اختیار کسب‌و‌کارهای کشور بگذارد.

دیجی ‌اکسپرس

دیجی‌اکسپرس تلاش می کند تا یک پلتفرم لجستیک قدرتمند و سریع را با بهترین قیمت و کیفیت در اختیار صنعت کشور قرار دهد؛ پلتفرمی که هر یک از شما می‌توانید بخشی از شبکه‌ خدمات‌رسانی آن باشید و درآمد کسب کنید. دیجی‌اکسپرس در حال حاضر خدمات لجستیکی متنوع خود را به شرکت‌های زیرمجموعه گروه دیجی‌کالا مثل جت ارائه می‌دهد و در نظر دارد تا در آینده‌ای نزدیک، این خدمات را به سایر شرکت‌ها، فروشندگان آنلاین و آفلاین کالا، و خریداران و مصرف‌کنندگان نهایی نیز ارائه دهد.

سرویس‌های دیجی‌اکسپرس

سرویس تحویل فوری

در این سرویس کالاهای سوپرمارکتی، شیرینی، نان و غذا در مدت زمان زیر 30 دقیقه توسط موتور به مشتری ارسال می‌گردد. سرویس تحویل فوری دیجی اکسپرس در شهرهای تهران، کرج، مشهد، اصفهان، قم فعال است. شما میتوانید برای درخواست ارسال از طریق API و یا پنل ثبت سفارش اقدام نمایید.

ارسال کالا با دیجی ‌اکسپرس

سرویس تحویل زمان بندی شده

در این سرویس کالا‌ها با استفاده از خودرو سواری، وانت پراید، مینی ایسوزو و ایسوزو به صورت زمان‌بندی شده به مشتری‌ها ارسال می‌شود و در شهر‌های تهران، کرج، تبریز، مشهد، اصفهان، شیراز، قم، قزوین، زنجان فعال است که تا پایان سال ۱۴۰۱ در تمامی شهرهای ایران فعال خواهد شد.

آپتایم

آپتایم سامانه مدیریت ناوگان با هوش مصنوعی است. در آپتایم سه محصول اصلی نرم افزار مسیربندی هوشمند، نرم افزار نظارت و رهگیری آنلاین و نرم افزار مدیریت ناوگان و پخش و توزیع به شرکت های لجستیکی اجازه میدهند فرآیند توزیع بهینه و کم هزینه تر اجرا گردد.

 گنجه

گنجه‌ها انبارهای کوچک هوشمند توزیع شده در سرتاسر شهر می‌باشند. تمام شرکت‌های لجستیکی یا دارای ناوگان می‌توانند از آن‌ها به عنوان مراکز توزیع اشتراکی در نزدیکی مشتریان خود استفاده کنند و در زمان‌های افت ترافیک مانند نیمه شب یا ظهر، مرسولات خود را به آن‌ها رسانده و سپس در ساعات اداری یا زمان‌های از پیش تعیین شده، مرسولات را از این مراکز به مشتریان برسانند.

 مزایای دیجی‌اکسپرس برای رانندگان

  • همکاری به صورت پاره‌وقت و تمام‌وقت
  • انتخاب محدوده‌ فعالیت دل‌خواه
  • درآمد تضمین شده و واریز آنی

مزایای دیجی‌اکسپرس برای کسب و کارها

  • ارسال به موقع کالا‌ها به تمام نقاط
  • ارسال کالا‌ها به ۸ شهر کشور
  • پیگیری لحظه‌ای ارسال سفارشات

آدرس سایت: https://digiexpress.ir/

 

امتیاز دهید
نظر دهید

پاسخ دهید

19 − نه =

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0