آیفون ۱۵پرومکس با نازک ترین لبه ساخته می شود

شایعات درباره آیفون ۱۵ پرومکس همچنان در فضای آنلاین جریان دارد. اکنون اخبار جدید حاکی از آن است که احتمالا آیفون ۱۵ نازک ترین لبه ها را میان دستگاه های این شرکت خواهد داشت.

طبق نوشته یک کاربر توئیتر به نام Ice Universe پیش بینی می شود لبه های آیفون ۱۵ نازکتر از نسخه ۱۴ پرومکس باشد. همچنین این حساب کاربری تصویری از محافظ نمایشگر آیفون ۱۵ پرومکس منتشر کرده است.

همچنین این آیفون لبه هایی خمیده مانند اپل واچ خواهد داشت. پیش بینی می شود آیفون ۱۵ پرومکس علاوه بر لبه های نازک دارای پردازشگر ارتقا یافته نیز باشد.

براساس شایعات مطرح شده دوربین اصلی دستگاه ۴۸ مگاپیکسلی است که احتمالا حتی از دوربین برترین موبایل های اندروید بازار نیز عملکرد بهتری دارد. علاوه بر آن نسخه پرومکس شامل یک دوربین پریسکوپ خواهد بود که قابلیت های پیشرفته تری برای کاربر فراهم می کند.

پیش از این شایعاتی مبنی بر استفاده از یک تراشه جدید در آیفون ۱۵ پرو و پرومکس نیز منتشر شده بود. برخی گزارش ها نیز حاکی از استفاده از تراشه آتیA17 اپل در این موبایل ها است.

تخمین زده می شود سری آیفون های پرو جدید قاب تیتانیومی عرضه شوند و عرض آنها نسبت به نسخه های قدیمی کمتر و ارتفاعشان بیشتر باشد.

/مهر

امتیاز دهید
نظر دهید

پاسخ دهید

1 × 1 =

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0