آمار وحشتناک مدیر دیجی‌کالا از میزان مهاجرت نیروهایش در کمتر از یک سال!

هم میهن نوشت:«امسال ۲۵ درصد کارمندان ما مهاجرت کردند.»یاسمن پریشان؛ مدیر ارشد منابع انسانی دیجی‌کالا این خبر را اعلام کرده است.

یاسمن پریشان در این باره گفته است:«سازمان دیجی‌کالا این روزها با حدود شش‌هزار نیروی کار و حدود هزاروهفتصد نفر ثابت، خیلی درگیر مسئله مهاجرت است. اگر بنا بر صحبت درباره نقش منابع انسانی در نگهداشت اعضای سازمان‌ها بود، باید این نکته را بگویم که با خروج هر فرد از سازمان، چیزی معادل ۳۰ درصد بیشتر از هزینه سالانه‌شان باید صرف جایگزین کردن‌شان کرد.»

در بخش دیگری از این مصاحبه آمده:«از ابتدای سال ۲۵ درصد از افراد جداشده از دیجی‌کالا به علت مهاجرت از سازمان رفته‌اند و استعفا داده‌اند. همچنان بالاترین نرخ مهاجرت برای تیم تکنولوژی و فناوری ماست، اما چیزی که مرا بسیار غافلگیر کرد، رشد روند مهاجرت در فضاهای دیگر؛ یعنی دیگر فضا به همکاران تکنولوژی محدود نیست و همکاران در حوزه‌های منابع انسانی، بازاریابی و مارکتینگ به فراخور تجربه‌شان و حتی شرایط تحصیلی را فراهم می‌کنند تا از ایران خارج شوند.»

او همچنین گفته است:«موضوعی که این روزها با توجه به شرایط فعلی مهم است، بالابردن هزینه مهاجرت برای نیروهای کلیدی است و به تعویق انداختن مهاجرت برای آنهایی که در این مملکت می‌توانند شرایط بهتری داشته باشند..»

تگ ها:

نظر دهید

پاسخ دهید

6 + هجده =

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0