معرفی 8 سامانه­ پزشکی آنلاین ایرانی

در این مطلب دنبال چی ما 8 سامانه­ پزشکی آنلاین ایرانی را معرفی می‌کنیم و شما میتوانید آنها را با دکمه مقایسه بررسی کنید، از خدمات آنها استفاده کنید و نظرتان را درباره آنها به اشتراک بگذارید.

این روزها سامانه‌های پزشکی آنلاین مختلف، فضای ارائه خدمات پزشکی را متحول کرده اند و برای بیماران، متخصصان پزشکی و کارآفرینان سلامت، تجربه جدیدی ایجاد کرده‌اند.

بررسی تناسب اندام، پزشکی و مشاوره  از راه دور، نظارت بر علائم بیماری از راه دور، مدیریت هوشمند سلامت و یادآوری قرص ها و درمان‌ها،  از جمله خدمات سامانه‌های آنلاین پزشکی هستند که سبب آسودگی خاطر کاربران و متقاضیان و تسهیل کار پزشکان و مشاوران شده اند.

از طریق این اپلیکیشن‌ها، ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و درمانی و متخصصان پزشکی، می‌توانند خدمات مختلف پزشکی و درمانی را سریع و ساده‌تر ارائه کنند.

همچنین از این طریق،  استارت‌آپ‌های حوزه سلامت، شکاف بین تقاضا و عرضه خدمات مراقبت های بهداشتی برای مناطق محلی و دورافتاده را پر می‌کنند. زیرا اپلیکیشن‌های پزشکی مختلف به این برندها کمک کرده‌اند تا ارتباطات قوی‌تری با مخاطبان هدف خود برقرار کنند و به یک پایگاه مشتری ایده‌آل دسترسی پیدا کنند.

امروز بسیاری از متقاضیان و  بیماران بنا بر مشکلات مختلف، نوع بیماری، دور بودن مسافت و کمبود وقت به این اپلیکیشن‌ها تمایل نشان داده ­اند. ما در دنبال چی بهترین اپلیکیشن­ های پزشکی را به شما معرفی می­ کنیم تا با مقایسه آن­ها نیازهای درمانی خود و اطرافیانتان را در کمترین زمان رفع کنید.

8 سامانه­ پزشکی آنلاین ایرانی

شما می‌توانید در صفحه پزشکی سایت دنبال چی علاوه بر آشنایی با  8 سامانه­ پزشکی آنلاین ایرانی، از خدمات آنها استفاده کنید، آنها را با دکمه مقایسه، بررسی کنید و نظر و امتیاز خود را درباره آنها ثبت کنید.

سامانه پزشکی آنلاین ایرانی

حال

سرویس آنلاین پزشکی و سلامت «حال»، انواع خدمات پزشکی، مشاوره آنلاین و بسیاری از خدمات سلامت را در محیطی امن و مطمئن به کاربران ارائه می‌دهد. متقاضیان دریافت خدمات این سامانه پس از ورود به سایت و یا اپلیکیشن «حال» به صدها پزشک متخصص در تمامی حوزه‌های تخصصی، دسترسی خواهند داشت و می‌توانند بهترین گزینه را انتخاب و مراحل درمان را طی کنند.

پزشکت

سامانه پزشکت ساده ترین، بهترین و مناسب ترین روشی است که کاربر بتواند در کمترین زمان ممکن و در صورت لزوم، از طریق نوشتار، گفتار و حتی ویدیو به صورت زنده با پزشکان، دامپزشکان و مشاوران در حوزه سلامت که دارای تخصص های مختلفی هستند به صورت برخط ارتباط برقرار کنید.

دکتردکتر

سامانه مدیریت و نوبت‌دهی دکتردکتر تمامی نیازهای پزشکان و بیماران مانند نوبت‌دهی اینترنتی پزشکان، پرونده سلامت الکترونیک، خروجی لیست بیمه و به ‌طورکلی تمامی نیازهای بیماران و پزشکان را برآورده می‌کند، تا روند بهبود بیماران راحت‌تر و دقیق‌تر از گذشته پیش برود.

دکترنکست

اپلیکیشن دکترنکست دستیار درمان شماست. جستجوی پزشک سریع و دقیق، دریافت نوبت و یادآوری نوبت در مرحله قبل از مراجعه به پزشک به شکلی کاملا متفاوت و روان انجام می‌شود. مشاهده نسخه تجویز شده به همراه روش مصرف کاربردی داروها تجربه‌ای شگفت‌انگیز از درمان را برای شما به ارمغان می‌آورد. با دکترنکست چالش‌های متداول درمان الکترونیک را فراموش‌ خواهید کرد.

زوپ

زوپ به عنوان یک محصول دانش محور، سامانه ارتباط ویدئویی آنلاین پزشک و بیمار است که از ارتباط ویدئویی بهره می­گیرد.

اسنپ  دکتر

سوپراپلیکیشن اسنپ امکان استفاده از خدمات مشاوره آنلاین پزشکی با بهترین پزشکان متخصص و معتبر را فراهم ساخته است. شما می توانید با اسنپ در هر جای دنیا با پزشک خود در ارتباط باشید و به صورت آنلاین مشاوره بگیرید.

دکتر ساینا

اپلیکیشن دکتر ساینا با به خدمت گرفتن تکنولوژی آمده تا رابطه بین بیمار، پزشک و مراکز درمانی را تسهیل و ارتقاء دهد؛ اپلیکیشنی که به جز افزایش سطح آگاهی در حوزه پزشکی، محیطی فراهم کرده تا کاربران آن بتوانند با بهترین پزشکان و مراکز درمانی نزدیک خود آشنا شده و حتی به صورت آنلاین برای مراجعه به آن‌ها وقت بگیرند.

هومکا

هومکا مجموعه ارائه‌دهنده خدمات سلامت در منزل و محل کار است. هومکا یک «آزمایشگاه» یا «مرکز درمانی» نیست بلکه تلاش می‌کند تا از طریق اتصال کاربران به آزمایشگاه‌های معتبر، پرستاران کارآزموده و پزشکان متخصص، انجام خدمات سلامت در محل را برای کاربران تسهیل نماید.

مزیت استفاده از سامانه‌های پزشکی آنلاین ایرانی

سامانه‌های پزشکی چه سودی برای مشتریان دارد؟

دسترسی و ارتباط راحت با متخصصان: این سامانه‌ها از طریق سایت یا اپلیکیشن امکان دسترسی و ارتباط راحت بیمار و متقاضی با فرد متخصص را فراهم می‌کنند.

حذف کاغذبازی: در این سامانه‌ها تمامی خدمات از جمله نسخه نویسی و تشکیل پرونده بیمار ارائه می­شود که این مساله خطاهای داده را کاهش داده و کاغذبازی را حذف می­ کند و به کارکنان پزشکی کمک می ­کند.

مدیریت زمان: این سامانه‌ها به بیماران کمک می‌کنند تا با یک کلیک یک قرار ملاقات تعیین کنند. در پشت صحنه، پزشکان می­ توانند اطلاعات بیمار را با سیستم­های خودکار و آنلاین پردازش کنند. این چرخه به بیماران و کلینیک ­های درمانی کمک می‌کند تا به جای تعیین وقت، روی کارهای مهم‌تر تمرکز کنند.

به روزرسانی داده ­های درمانی: هر بیمار دارای “حساب” منحصر به فرد خود با تشخیص، داده­های درمان، اطلاعات شخصی، صورت حساب­ ها و غیره است. ثبت و پردازش داده ­ها به­ طور سنتی یا به صورت دستی با خطرات خطای انسانی انجام می­ شود اما از این طریق دقت بیشتری روی پرونده و سابقه بیماران صورت می­ گیرد.

هزینه های درمان آنلاین : معمولاً هزینه‌های استفاده از این سامانه‌های آنلاین پزشکی بسیار کمتر و مقرون به صرفه‌تر از هزینه‌های معمول پزشکی و مشاوره به صورت حضوری و سنتی است.

نظر دهید

پاسخ دهید

دنبال‌ چی
Logo
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0